Ocak ayının başında iyiden iyiye şiddetlenmiş olan zorlu ekonomik şartlar, bankaların her yıl düzenledikleri emekli promosyonu kampanyalarında farklı hesapların ortaya konmasına sebep oldu. Geçtiğimiz yılın son çeyreğinde gözlenen olumsuz ekonomik gelişmeler sebebi ile yükselişe geçen enflasyonun yeni dönemde rekor seviyelere ulaşması, emekli müşteri sayısını arttırma hedefinde olan bankaların, yüksek tutarlı promosyon kampanyaları geliştirmelerine aracılık etti. Bu kapsamda kamu bankaları kampanyalarını sene başından bu yana güncellememe kararı alırken özel bankalar arasında resmen bir promosyon yarışı başladı.

Eşten dosttan borç para aramayın! Garanti BBVA Bankası faizsiz 20.000 TL borç para gibi kredi veriyor Eşten dosttan borç para aramayın! Garanti BBVA Bankası faizsiz 20.000 TL borç para gibi kredi veriyor

Ocak ayından bu yana çok çeşitli faktörler çerçevesinde rekor seviyelere ulaşan ve gündelik hayat şartlarını da aynı oranda pahalılaştıran enflasyon, bankaların promosyon yarışını iyice kızıştırdı. Sene başından bu yana bu yarışta “ben de varım” diyen bankalar arasında olan Garanti BBVA, artan enflasyona karşı emekli vatandaşları koruma altına almak amacı ile ekim ayının başında promosyon kampanyasını güncellediğini duyurdu. 

Ekim ayının başında güncellenen ve son başvuru tarihi 31 Ekim olarak belirlenmiş olan Garanti BBVA emekli promosyonu kampanyası için son çağrı yapıldı. Banka, henüz herhangi bir bankadan promosyon ödemesi almamış veya mevcut promosyon sözleşmesini daha yüksek tutarlı bir sözleşme karşılığında bozmak isteyen emekli vatandaşlar için promosyon kampanyasının ayrıntılarını paylaştı. 

GARANTİ BBVA EMEKLİ PROMOSYONU KAMPANYASINDA SON HAFTA!

emekli-promosyonlarinda-son-hafta-garanti-bbva-7500-tl-odeyecek-son-basvuru-kabulu-31-ekim (2)

Garanti BBVA ay sonuna kadar geçerliliği bulunan promosyon kampanyası kapsamında ödeyeceği tutarları şu şekilde sıraladı:

  • SGK maaşı 1.499 TL ve üzeri tutarlarda olanlara: 4.000 TL
  • SGK maaşı 1.500- 2.499 TL aralığında olanlara: 5.000 TL
  • SGK maaşı 2.500 TL ve üzeri tutarlarda olanlara: 6.000 TL

Garanti BBVA maaş hesabını taşıdıktan sonra kart başvurusu yapan ve ilgili kart ile 30 Kasım 2022 tarihine kadar en az 500 TL tutarında harcama yapan, ek olarak 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı veren tüm müşterilerine, 1.500 TL tutarında ek ödeme yapacağını bildirdi.

GARANTİ BBVA EMEKLİ PROMOSYONU KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Garanti BBVA’nın emekli vatandaşlar için geliştirmiş olduğu ek ödeme kampanyaları dikkat çekmeyi başardı. Banka, mobil uygulama, internet bankacılığı veya banka şubeleri aracılığı ile hesap taşıma talimatının verilebileceğini ve promosyon ödemesinden yararlanılabileceğini ifade etti. Bin 500 TL kazandıran diğer kampanya için ise maaş hesabı taşındıktan sonra kart başvurusunun yapılması gerektiğini belirten banka, kart onayının ardından herhangi bir kanal aracılığı ile 2 adet otomatik fatura ödeme talimatının verilmesi gerektiğini bildirdi.