Türkiye’de artan yaşam pahalılığı ve yüksek enflasyon oranları ile vatandaşın ihtiyaçları iyice arttı. Özellikle emekliler bu dönemde ciddi maddi zorluklar yaşamaya devam ediyor. Emeklinin bu sıkıntısı çözmek için önde gelen kamu bankasından kredi destekleri verilmeye devam ediyor.

Halkbank üzerinden yapılacak ödemeler kapsamında emeklinin nakit ihtiyacı çözülecek. 25.000 TL’ye kadar cazip faiz oranları ile yapılacak ödemeler kapsamında emeklilere kredi sunulacak. Ayrıca 100 bin liraya kadar da kredi kullanma seçenekleri sunuluyor. Halkbank’ın emeklilere özel kredisinin detayları belli oldu. 

EMEKLİYE 25 BİN LİRA DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ!

emeklilere-25-bin-liraya-kadar-cazip-oranlarla-odeme-yapilacak-halkbanktan-duyuruldu-basvur

Halkbank’ın emeklilere özel kredi destekleri devam ediyor. Bu kapsamda Halkbank tarafından imza atılan kampanya kapsamında 25.000 TL’ye kadar yüzde 1,55 faiz oranları ile kredi verilecek. 36 aya kadar vade seçeneklerine yer verilen kredi kapsamında, aylık düşük faiz oranları geri ödemeler yapılacak. 

Emeklinin tüm nakit ihtiyaçlarına yönelik sunulan krediden maaşını Halkbank’tan alan veya maaşını Halkbank’a taşımayı taahhüt edenler yararlanabiliyor. Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi kapsamında cazip oranlar sunulacak. 25.000 TL kredi kullanacak kişiler için örnek hesaplama tablosuna göre 971 TL aylık taksit oranları hesaplandı. 

Halkbank’tan Devlet Destekli Konut Kredisi! Halkbank’tan Devlet Destekli Konut Kredisi!

HALKBANK EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU

Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi kapsamında emeklinin nakit ihtiyacı çözülüyor. 25 bin liraya kadar yüzde 1,55 faiz oranları ile sunulan kredi ile 100.000 TL’ye kadar yüzde 1,69 faiz oranları ile kredi kullandırılacak. 100.000 TL kredi için 24 ay vade seçenekleri uygulanacak. 

Halkbank internet şubesi veya Halkbank Mobil Şube üzerinden emeklilerin kolayca kredi başvurularını iletmeleri sağlanacak. Maaşını Halkbank’tan alan veya taşımayı taahhüt eden emekli müşterilerin kolayca Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi kampanyasından yararlanması sağlanıyor. İster dijital kanallar üzerinden isterseniz de Halkbank şubelerinden kredi başvurularınızı kolayca yapabilirsiniz. Emeklinin tüm ihtiyaçlarına yönelik cazip seçenekler de devam ediyor.