Ticari ve ihtiyaç kredi faizinde limitler artıyor Ticari ve ihtiyaç kredi faizinde limitler artıyor

Emeklinin artan nakit ihtiyaçlarına en avantajlı oranlarla kredi olanakları sunulmaya devam ediyor. Düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleri ile kullandırılacak ihtiyaç kredisi ile emeklinin tüm nakit ihtiyaçlarının karşılanması hedefleniyor. Emeklilere özel indirimli faiz oranlarının geçerli olduğu kampanyadan kolayca yararlanabilirsiniz. 

36 aya varan vadeler ve 1.000 TL’den 200.000 TL’ye kadar kredi kullanma fırsatları ile emeklilerin rahatça tüm nakit ihtiyaçlarını karşılamaları sağlanması hedeflenmektedir. Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan kampanya ile emeklilerin cazip oranlardan yararlanması sağlanmaktadır. 

EMEKLİYE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI 

emeklilere-25-bin-tl-avantajli-ihtiyac-kredisi-odemeleri-basladi-aylik-taksit-orani-1124-tl (2)

Yapı Kredi Bankası’nın Emekliye Özel İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında indirimli faiz oranları uygulanıyor. Emeklilerin tüm ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik başlatılan kampanya kapsamında, emekli maaşını Yapı Kredi’ye taşıyanlara özel 36 aya kadar vade seçenekleriyle kredi verilecek. 

Kredi onayı sonrasında şubeye gitmeden ve hafta sonları da dahil her gün anında hesabınıza geçecek krediyi kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. En az 1.000 TL ile en çok 200.000 TL arasında kredi başvuru yapılabilmektedir. 

25.000 TL EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMASI 

Yapı Kredi’nin Emekliye Özel İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında cazip oranlar sunulmaya devam ediyor. Örnek hesaplama tablosuna göre 25.000 TL kredi için 12 ay vadede yüzde 2,03 faiz oranları uygulanıyor. 36 ay vade seçeneklerinde ise yüzde 2,35 faiz oranları üzerinden kredi geri ödemleri hesaplanmıştır. 

25 bin TL emekli ihtiyaç kredisi kapsamında 36 ay vadede yüzde 2, faiz oranlarına göre aylık taksit tutarı ise 1.124 TL olarak belirlenmiştir. 

EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU 

Yapı Kredi Mobil veya bireysel internet şubesi üzerinden ‘’Krediler’’ menüsüne giriş yaparak, Bireysel İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Kullanımı ekranında yer alan adımları takip ederek kredi sürecinin başlatılması sağlanmaktadır. En avantajlı oranlarla emeklilerin ihtiyaç kredilerini kullanmaları mümkündür.