Emeklinin artan nakit ihtiyaçlarına yönelik çözüm önerileri sunulmaya devam ediyor. Düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleri ile kredi fırsatı sunulacak. Garanti BBVA tarafından yapılan kampanya kapsamında emeklinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaları için nakit kredi desteği verilecek. 

Düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleri ile kullandırılacak kredi kapsamında avantajlı seçeneler uygulanacak. Kolayca dijital kanallar üzerinden başvuru işlemlerinin yapılabileceği kredi kampanyası kapsamında cazip ödeme seçenekleri yer alıyor. 

EMEKLİLERE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI 

Altında yeni seviye, dolarda zirve tarihi İslam Memiş’ten geldi! Altında yeni seviye, dolarda zirve tarihi İslam Memiş’ten geldi!

emeklinin-nakit-sikintisi-cozuluyor-o-bankadan-odemeler-basladi-emekliye-aninda-dusuk-faizl (2)

Emeklilerin yüzünü güldürecek cazip ihtiyaç kredisi fırsatları devam ediyor. Garanti BBVA’nın Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi kampanyası kapsamında birkaç adımda kredi kullanımı sağlanabilecek. Emekli ihtiyaç kredisinde yüzde 2,03 faiz oranları ve 12 aya kadar vade seçenekleri uygulanacak. Uygun geri ödeme planları ile tüm emeklilerin kredi kampanyasından yararlanması sağlanıyor. 

Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi başvurusunu yapanların şubeye gitmeden hesabına aktarılan parayı anında kullanmaya başlamaları da mümkündür. Örnek ödeme tablosuna göre 10.000 TL ihtiyaç kredisi için 12 ay vadede aylık 977 TL taksit tutarı belirlenmiştir. 36 ay vadede kredi kullanmak isteyenler ise yüzde 2,42 faiz oranları ile 459 TL taksitle kredi geri ödemelerini gerçekleştirebilecekler. 

GARANTİ BBVA EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU 

Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi başvurusu için emeklilerin Garanti BBVA Mobil ya da internet bankacılığı üzerinden başvurularını yapmaları mümkündür. Daha önce yapılan başvuruların tamamlanması ve şubeye bile gitmeden hesaba aktarılacak paranın anında kullanılması mümkündür. 

Nakit sıkıntısı çeken emeklilerin dijital kanallar üzerinden veya Anında Kredi Hattı üzerinden başvuru işlemlerini güvenle gerçekleştirmeleri mümkündür. Talep edilecek kredi miktarına göre vatandaşların en uygun kredi geri ödeme seçeneklerinden de yararlanması sağlanacak. Emeklinin son dönemde artan nakit ihtiyaçlarına çözümler sunan Garanti BBVA, düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme fırsatları ile emeklinin nakit sıkıntısının çözülmesi için cazip destekler sunmaya devam ediyor.