Emeklilere özel kredi fırsatları yeni dönemde de duyurulmaya devam ediyor. Özellikle son dönemde Türkiye genelinde artarak devam eden yüksek enflasyon ve hayat pahalılığı, dar gelir grubunda yer alan pek çok emekliyi olumsuz yönde etkilemeye devam ediyor. Emeklinin tüm banka borçlarının ve emekli maaşının transferi ile taksit ödemelerinin küçültülmesi hedefleniyor. 

Kişiye özel koşullarda sunulan ihtiyaç kredisinden yararlanarak emeklilerin borçlarını rahatça kapatmalarının sağlanması hedefleniyor. DenizBank’ın emeklilere özel fırsatları arasında yer alan Transfer Kredi kapsamında avantajlı faiz oranları ise dikkat çekiyor. 

EMEKLİYE KEFİLSİZ TRANSFER KREDİ FIRSATI!

emeklinin-tum-banka-borclari-siliniyor-ustelik-kefil-sarti-da-aranmiyor-emekliye-en-uygun-b (2)

Emeklilerin tüm banka borçlarını ve emekli maaşını DenizBank’a transfer etmeleri halinde taksitleri küçülüyor ve ödemeleri de kolaylaşıyor. Emekliye özel koşullarda sunulan ihtiyaç kredisinden yararlanmak için en yakın DenizBank şubelerinden vatandaşların işlem yapmaları sağlanacak. 

Avantajlı faiz oranları ve kefilsiz kredi fırsatı sayesinde maaşını DenizBank’a taşıyan emeklilerin borçlarını rahatça ödemeleri sağlanacak. Ayrıcalıklı oranlardan yararlanarak ödemelerini küçültmek isteyenlerin cazip birçok bankacılık hizmetinden de yararlanması sağlanıyor. 

DENİZBANK EMEKLİLERE ÖZEL TRANSFER KREDİ FAİZ ORANLARI 

DenizBank’ın emeklilere özel kredi fırsatında yüzde 1,48’den başlayan aylık faiz oranları ile cazip kredi seçenekleri sunuluyor. Transfer Kredi kampanyasında, en yakın DenizBank şubesine giderek emeklilerin kolayca işlem gerçekleştirmeleri sağlanıyor. 

Avantajlı faiz oranları ile 36 aya kadar vade seçeneklerinin geçerli olacağı kredi kapsamında kefil şartı da aranmıyor. Aylık avantajlı oranlarla geri ödemelerinizi yaparak tüm banka borçlarınızın kolayca kapatılması için ihtiyaç kredisi fırsatlarından yararlanabilirsiniz. 

Ticari ve ihtiyaç kredi faizinde limitler artıyor Ticari ve ihtiyaç kredi faizinde limitler artıyor

DENİZBANK KREDİ HESAPLAMASI 

DenizBank Transfer Kredi fırsatı ile kredi talep edecek kişiler için cazip oranlar sunuluyor. 10.000 TL’ye kadar kullanılacak kredi kapsamında yapılan örnek hesaplamaya göre, yüzde 1,48 faiz oranları ile 12 ay vadede aylık 936 TL taksit oranları hesaplanmıştır. 36 ay vadede ise yüzde 2,48 faiz oranları ile hesaplama yapıldığı görülüyor.