Anadolubank dijital'e özel başlattığı bu kampanya ile Renkli Hesap Hoş Geldin faiz oranını tüm kullanıcılara özel bir birikim alanı sunması için oluşturdu. 90 günlük sabit faiz oranı üzerinden hesap bakiyesinde bulunan tutar %24'lük kazançtan faydalanabilecek. Renkli Hesap içerisinde Hoş Geldin faiz oranına özel sunulan faizin işlenebilmesi için ise minimum tutar dışında vadeli ve vadesiz alt tutarların toplamına denk gelecek bir bakiyenin yer alması gerekiyor. Bu kampanyadan yararlanmak isteyenler sadece gerçek kişi olmalıdır.

%24 FAİZ KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANILIR?

en-yuksek-faizi-veren-bankalarda-rekabet-kizisti-faiz-orani-yuzde-24-oldu

Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar

Anadolubank aracılığı ile yapılacak Renkli Hesap başvurusu da ilk kez bankaya gelen müşteriye özel Hoş Geldin faiz oranı TL, Euro, Dolar, Döviz cinsinden yapılacak birikimlerde sunuluyor. Bu yönüyle her bir döviz cinsi için farklı bir Hoş Geldin faizi ekleniyor. İlk faiz işleyen günden itibaren süre başlatılacak olup 90 güne kadar devam ediyor. Renkli Hesap başvurusu yapacak olan kişiler kurye adımları ile süreci tamamlamak istediklerinde kurye takip alanını kullanarak yapılan başvurunun takibini gerçekleştirebiliyor.

%24 FAİZ KAMPANYASINA BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Renkli hesap açılışı yapmak isteyenlerin Anadolubank Mobil uygulaması, internet şubesi ya da banka şubelerine giderek talepte bulunması yeterlidir. TL, Euro, Dolar, Sterlin, İsviçre Frangı, Gümüş ya da Altın üzerinden döviz hesabı açılabiliyor. 

Renkli hesap kullanıcıları birikimlerini tek bir hesaptan yönetebiliyor. Mevduat hesabı kapsamında kişi istediğinde para yatırabiliyor ya da çekebiliyor. Bunu online olarak uygulama üzerinden yapabiliyor. Hesapta bulunan bakiye geceye özel faiz oranı ile sürekli değerlenmeye devam ediyor. Dijital'e özel sunulmuş bu kampanya ile birikimler yüksek faiz oranı ile değerlenebiliyor.

RENKLİ HESAP NASIL KULLANILIR? 

Banka tarafından başlatılmış bu kampanyada mevduatın faizi bozulmadan üzerine para eklenebiliyor ya da çekilebiliyor. Her gün faiz işlemi uygulanarak para gecelik olarak artmaya da devam ediyor. Anadolubank'ın sunduğu Renkli Hesap ürünlerinden tüm bireysel müşteriler yararlanabiliyor.

Renkli Hesap uygulamasını kullanarak para çekme ya da yatırma işlemleri yapılabiliyor. Anadolubank Mobil uygulama üzerinden ya da internet şubesine kullanarak para transferi kısa sürede gerçekleştiriliyor. QNB Finansbank ATM'leri üzerinden 5 sefere kadar nakit çekme işlemi ücretsiz olarak gerçekleştirilebiliyor. Ardından yapılacak tüm çekme talepleri %50 indirimli olarak kullanılmaya devam edilebiliyor.