LGS'de 562 öğrenci tüm soruları doğru yanıtladı LGS'de 562 öğrenci tüm soruları doğru yanıtladı

Türkiye’de geniş bir müşteri kitlesine sahip olan özel bankalardan Denizbank, son kampanyası ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bankacılık sektöründe müşteri memnuniyetine büyük önem veren Denizbank’ın TL mevduat hesaplarında sunduğu faiz oranını görenler gözlerine inanamadı. Özel bankalar arasında faiz yarışı kızışırken TL cinsinden birikimi olanlar bu rekabette büyük avantaj elde ediyor. Denizbank’ın TL mevduat hesabınız seçenler aylık yüzde 21 hoş geldin faiz oranıyla birikimlerine değer katıyor.

DENİZBANK TL MEVDUAT HOŞ GELDİN FAİZ ORANI

en-yuksek-faizi-veren-bankayi-arayanlara-denizbank-duyurdu-faiz-yuzde-21-oldu (2)

Denizbank’ın resmi web sitesi üzerinden yapılan duyuru, birikimlerini Türk lirası cinsinden yapan vatandaşları çok sevindirdi. Birikimlerine değer katmak isteyenler, Denizbank’ın mobil uygulaması üzerinden banka müşterisi olduklarında çok cazip faiz oranlarıyla karşılaşıyor. Kampanyaya göre Denizbank mobil üzerinden müşteri olanlara yüzde 21 hoş geldin faiz oranından yararlanma fırsatı sunuluyor. 30.09.2022 tarihinde başlayan kampanyanın geçerlilik tarihi 30.11.2022 olarak açıklandı. Yani TL mevduat hesabında yüksek faiz getirisi kazanmak isteyenler bu ayın sonuna kadar Denizbank Mobil’den müşteri başvurusu yapabilecek.

EN YÜKSEK FAİZ VEREN BANKA OLDU

Türkiye bankacılık sektöründe giderek artan faiz rekabetinde Denizbank rakiplerinden bir adım öne çıktı. Birikimlerini 30 ila 180 gün vadeler arasında yüksek faiz oranıyla değerlendirmek isteyenler Denizbank’ı seçiyor. Bankanın resmi web sitesine göre 5 bin TL ila 2 milyon TL arasında vadeli mevduat hoş geldin hesap açılışları için yüzde 21 faiz verilecek. Öte yandan Denizbank Mobil’i seçmeyip banka şubelerinden başvuru yapanlara yüzde 20 faiz getirisi fırsatı sunuluyor. 

DENİZBANK YÜZDE 21 FAİZ KAZANMA ŞARTLARI 

TL birikimi olan vatandaşları heyecanlandıran kampanyanın detayları belli oldu. Denizbank’ın yıllık, brüt ve basit faiz olarak belirlediği bu faiz oranlarından yararlanmak için bankaya ilk defa müşteri olmak gerekiyor. Ayrıca bu kampanyadan son 6 ay içinde faydalanmamış olan müşteriler hoş geldin faiz oranından yararlanabiliyor. Denizbank’ın TL mevduat hesabında yüzde 21 faiz kampanyası başvuruları devam ediyor.