Aksaray'da düzenlenen bir nişan töreninde kan aktı. Bir süre önce nişanlanan ve anlaşamadığı için ayrılan bir çift bu nişan düğününde karşı karşıya geldi. Kıskançlık krizi yaşayan cani adam, henüz 15 yaşında olan genç kızı adeta katletti. 15 yaşındaki genç kız başına isabet eden kurşunla yaşamını yitirirken, babası ise tıpkı kızı gibi başına isabet eden kurşunla ağır yaralandı.

Melike isimli 15 yaşında bir genç kız, kısa bir süre önce kendinden 7 yaş büyük M. K. isimli bir adamla nişanlandı. Çocuk yaştaki o genç kız ile 22 yaşındaki M. K. bir süre sonra anlaşamadı ve ayrıldılar. Evlilik yolundan dönen çift, ortak bir tanıdıklarının nişan düğününde karşı karşıya geldi. Kıskançlık krizine girdiği söylenen cani adam, yollarını ayırdığı nişanlısına kurşun yağdırmaya başladı.

Kimse ne olduğunu dahi anlamadan talihsiz kız çocuğu, eski nişanlısının silahından çıkan kurşunlarla kanlar içinde yerde kaldı. Olay esnasında araya girerek kızını kurşunlara karşı korumaya çalışan 42 yaşındaki baba da eski damadının kurşunlarından nasibini aldı. Kurşunların önüne atlayan baba başından yaralandı. 

Çevredekiler olayın şokunu atlatır atlatmaz 112 Acil Servis'i arayarak yardım istedi. İhbarı alan polis ve sağlık ekipleri dethal olay yerine intikal etti. Sağlık ekipleri başından yaralanan baba ve kızının ilk müdahalesini olay yerinde yaptıktan sonra hızla onları hastaneye götürdü. Hastaneye kaldırılan 15 yaşındaki Melike, burada doktorların tüm çabalarına rağmen hayata tutunamadı. Kızını korumak için adeta ona canlı kalkan olmak için canını ortaya koyan babasının ise tedavisi sürüyor.

LGS'de 47 imam hatipli öğrenci 500 tam puan aldı LGS'de 47 imam hatipli öğrenci 500 tam puan aldı

Kızının yaşamını yitirdiğini duyan acılı anne ise hastanede sinir krizi geçirdi. Kızının öldüğünü kabullenemeyen acılı anne, onu görmek için doktorlara adeta yalvardı.

Olayın ardından hem eski nişanlısını hem de onu korumaya çalışan babasını başından vuran M. K. kayıplara karıştı. Polis ekiplerinin yürüttüğü titiz çalışma neticesinde cani saldırgan kısa sürede yakalandı. Polis tarafından gözaltına alınan M. K. yakalandığında üzerinde olayda kullandığı silah da ele geçirildi. Olay yeri inceleme polislerinin yaptığı çalışma neticesinde, cinayet mahalinde tam 12 boş kovan bulundu.