Bankacılık sektörünün sevilen kampanyalarından biri olan promosyonlar, 2023 yılında da artarak devam etmeye başladı. Maaş müşterilerine promosyon ödeyen bankalar, aynı zamanda bazı işlemleri yerine getiren müşterilerine de promosyon vereceğini duyurduğu yeni kampanyalar düzenler hale geldi. O bankalardan biri olan Enpara, uzunca süre devam edecek esna ve işletme sahiplerini kapsayan bir promosyon kampanyasının startını verdi.

Yeni promosyon kampanyası kapsamında hem esnaf hem de işletmeleri kapsayacak bir promosyon ödemesinin startını vermiş olan Enpara, kampanyası kapsamında yapılacak işlemlerin doğru bir şekilde yapılması halinde promosyon ödemelerinden yararlanılabileceğini hatırlattı. Bu kapsamda yapılacak olan işlemlere ilişkin bilgi veren Enpara, yazılı bir duyuru yayınlayarak, ticari banka müşterilerini bilgilendirdi.

ENPARA’DAN 5.000 TL TİCARİ MÜŞTERİ PROMOSYONU

esnaf-ve-isletme-sahiplerine-enparadan-5000-tl-promosyon-var

Enpara Şirketim üyesi olan esnaf ve işletme sahibi gibi ticari müşterilerine özel olarak bir promosyon kampanyası başlatmış olan Enpara, kampanya kapsamında 31 Aralık 2023 tarihine kadar devam edecek tavsiyelere 5.000 TL’ye varan promosyonlar hediye edeceğini duyurdu. Bu kapsamda ticari müşterilerinin referans olduğu her bir ticari başka müşteri için 100 TL ödül veren Enpara, toplamda 50 işletmeye kadar referans olunması halinde 5.000 TL ödeme yapacağını ilan etti. Enpara, referans kampanyasından yararlanmak isteyen müşterilerinin yapması gereken işlemleri ise şu şekilde açıkladı:

Halkbank’tan Devlet Destekli Konut Kredisi! Halkbank’tan Devlet Destekli Konut Kredisi!

“Cep şubemizin ‘Bizi tavsiye edin’ adımına girmeniz ve ‘Tanıdığım işletmelere’ seçeneğini seçmeniz, açılan ekranda yer alan ve size özel olarak oluşturulan Enpara.com Şirketim başvuru linkini ‘Paylaş’ butonunu kullanarak WhatsApp, SMS veya e-posta yoluyla tanıdığınız işletme sahipleri/yetkilileri ile paylaşmanız, ilgili işletme sahibinin/yetkilisinin gönderdiğiniz linki kullanarak başvuru yapması ve Enpara.com Şirketim’i kullanmaya başlaması yeterli.”

ENPARA ŞİRKETİM’İN AVANTAJLARI FAZLA

Enpara Şirketim üyelerinden herhangi bir EFT/FAST/Havale para transferi işlem ücreti almayan Enpara, aynı zamanda işletme sahiplerinin POS ve kredi kartı aidatlarından da muaf olacağını belirtti. Kampanyası kapsamında kazanılan ödüllerin bir sonraki ayın 7. gününde hesaplara geçeceğini belirten Enpara, referans olan işletmenin bir ay içerisinde günlük hesap, Enpara POS veya Enpara Şirketim kredi kartı hizmetlerinden birine başvurması halinde ödül ödemesini yapacağının altını çizdi.

Aynı işletmeye birden fazla müşterisi tarafından referans olunması halinde müşterinin kullandığı referans linkinin sahibinin ödül kazanacağını belirten Enpara, halihazırda bankası ile çalışan işletmelere referans olunamayacağının da altını çizdi. Öte yandan Enpara’nın kampanya ile ilgili son şartı, sahibi veya ortağı olunan işletmelere tavsiye verilemeyeceği yönünde oldu.