Türkiye’nin önde gelen bankalarından Yapı Kredi Bankası, Esnaf Kredisi kapsamında Nakit Destek Kredisi sunuyor. Esnaf ve KOBİ müşterileri için 6 aya kadar ödemesiz dönem seçenekleri ile kredi verilecek. 

LGS'de 562 öğrenci tüm soruları doğru yanıtladı LGS'de 562 öğrenci tüm soruları doğru yanıtladı

6 Ay Ödemesiz Dönemli Esnaf Kredisi

Yapı Kredi Bankası Nakit Destek Kredisi ile esnaf ve KOBİ’ler için 36 aya varan vadeler ve eşit taksitler halinde kredi fırsatları sunuyor. İletme sermayesinden makine yatırımına, ofis ekipmanından fuar ve sergi faaliyetlerine kadar tüm finansman ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler krediden yararlanabilecektir. 36 ay vade ve eşit taksitler halinde ayda bir, 3 ayda bir, 6 ayda bir veya 6 aya kadar ödemesiz dönem seçenekleri ile nakit destek kredisinden faydalanma imkanı sunulacak.

Üst Limitsiz Nakit Destek Kredisi Fırsatı!

esnafa-bir-bankadan-daha-nakit-destek-kredisi-6-aya-varan-odemesiz-donem-imkaniyla-yapi-kre (2)

Yapı Kredi Bankası tarafından kullandırılacak Nakit Destek Kredisi kapsamında üst limit kısıtlaması olmadan kredi kullanımı mümkün hale getirilmiştir. 6 aya kadar ödemesiz dönem fırsatı ile KOBİ ve esnafların işletme sermayesinden makine yatırımına ve ofis ekipmanlarına kadar birçok farklı kategorideki ihtiyaçları için finansman desteği sunulması hedeflenmektedir. 36 aya kadar vade seçenekleri ve uygun geri ödeme fırsatları ile üst limit olmadan kredi kullanımı sağlanmaktadır. 

Esnaf Kredisi Başvuru İçin Gerekli Belgeler Neler?

Yapı Kredi Esnaf Kredisi kapsamında Nakit Destek Kredisi fırsatından yararlanmak isteyen müşterilerin web’den, SMS ile, kurumsal internet şubesinden, mobil uygulamadan veya banka şubelerinden başvuru işlemlerini yapmaları mümkündür. Söz konusu krediden yararlanmak isteyenlerden başvuru için istenecek belgelerden bazıları ise kısaca şöyledir:

  • Vergi levhası,
  • Esnaf Odası / Ticaret Odası Kaydı,
  • İmza sirküleri,
  • Resmi kimlik belgesi,
  • Son 3 yılın finansal tabloları,
  • Grup firması ya da finansal tablolar vb.