2020 yılında hayatımıza giren ve kısa süre içerisinde tüm dünya ülkelerine yayılan koronavirüs salgını, ilk yılında birçok sert önlemin alınmasına sebep oldu. Gümrük kapılarının kapatılması ile başlayan salgın tedbirleri, ülke sınırları içerisinde hizmet sunan üretim yerlerinin ve diğer satış noktalarının kapatılması ile devam etti. Uzun süre boyunca sokağa çıkma yasaklarının da devam ettiği o süreç içerisinde özellikle esnafların bütçeleri nerede ise dibe vurdu.

Aşıların bulunması ve diğer önlemlerin olumlu sonuçlanması, salgın tedbirlerinin gevşetilmesine ve dolayısı ile de esnafların dükkanlarına geri dönmelerini sağladı. Hali hazırda yıkık bir ekonominin altında kalkmaya çalışan esnaflar, bu kez de artan enflasyon ve enflasyona bağlı olarak da ağırlaşan ekonomik şartlar ile karşılaştı. Bu durum bütçe desteğine ihtiyaç duyulmasına sebep oldu. 

Esnafların içlerinde bulundukları zorlu ekonomik şartlara karşı hükümet yetkililerinden çeşitli proje haberleri gelirken bir destek kampanyası da Enpara’dan geldi. QNB Finansbank’ın dijital bankacılık kolu olan Enpara, yalnızca esnafları ilgilendiren bir kampanya geliştirdiğini ve kampanya kapsamında karşılıksız ödeme hizmetinin sunulacağını bildirdi. 

ENPARA ŞİRKETİM TAVSİYE KAMPANYASI!

esnaflari-rahatlatan-kampanya-haberi-geldi-enpara-karsiliksiz-odeme-yapacak-simdi-basvur-3- (2)

Geliştirdiği kampanyalar ve sunduğu düşük faizli kredi hizmetleri ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bankaların başında gelen Enpara, bu kez de milyonlarca esnafı yakından ilgilendiren yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. 

Enpara tarafından geliştirilmiş olan yeni kampanyaya göre bankanın esnaflar için geliştirmiş olduğu “Şirketim” uygulamasının esnaf bir yakına tavsiye edilmesi durumunda 100 TL, toplamda ise 3 bin TL tutarında para hediyesinin verileceği bilgisi kaydedildi. 

ENPARA ŞİRKETİM TAVSİYESİ KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

ÖSYM engelini aşan öğrenciler ev sahiplerine takıldı! Öğrencilere kiralık ev fiyatları cep yakıyor ÖSYM engelini aşan öğrenciler ev sahiplerine takıldı! Öğrencilere kiralık ev fiyatları cep yakıyor

Enpara tarafından geliştirilmiş olan toplamda 3 bin TL hediye para kazanımlı yeni kampanyaya, bankanın mobil uygulamasında yer alan “bizi tavsiye edin” kategorisi üzerinden başvuru yapılabilmektedir. Davet üzerinden Enpara Şirketim uygulamasına kayıt yaptıran sonrasında ise hesap açtıran veya bankanın kredi kartını kullanan her yakın için anında 100 TL hesaba aktarılacaktır.