Son zamanlarda artan maliyetlerin zam olarak yansıması nedeniyle taşıt kredisi kullanmadan otomobil almaktan kaçınan vatandaşlar, taşıt kredisi kampanyalarını daha yakından takip etmeye başladı. Avantajlı faiz oranları ve kolay geri ödeme planları sunan bankaları merak eden vatandaşlar, 2023 yılının ilk günlerinden bu yana bankalardan gelen taşıt kredisi kampanyası açıklaması ile merak ettikleri konularda cevaplar bulur hale geldi.

Sektörde azalan arz karşılığında pek çok banka yılın son ve ilk ayını taşıt kredisi kampanyalarına ayırdı. O bankalardan biri olan QNB Finansbank da taşıt kredisi kampanyasına ilişkin yeni bir açıklama gerçekleştirdi. Taşıt kredisi kampanyası kapsamında finans oranını araç bedelinin yüzde 70’ine çıkaran QNB Finansbank, kampanyasının en büyük avantajını geri ödemelerde sağladı.

QNB FİNANSBANK’TA GERİ ÖDEMELER SON DERECE ESNEK

esnek-odeme-planlari-ile-tasit-kredisi-cekebileceginiz-bankalar-belli-oldu

Taşıt kredisi kampanyası kapsamında aracın değerine göre değişmekle birlikte araç bedelinin yüzde 70’ine kadar finansman sağlayan QNB Finansbank hem sıfır hem de ikinci el taşıt alacak olan vatandaşların kampanyadan yararlanabileceğini bildirdi. Geri ödemeleri esneten QNB Finansbank, bu esnemeler hakkında bilgi verdi.

Geri ödemeler konusunda sabit ve eşit taksitlerin yanı sıra esnek taksit ödemeleri avantajı da getiren QNB Finansbank, kişiye özel ödeme planı sunabileceğini açıkladı. Bu açıklamanın yanı sıra dönemsel bazda kredi geri ödeme erteleme avantajı da sunan QNB Finansbank, dileyen müşterilerinin bu avantajdan da yararlanabileceğini bildirdi.

Asgari ücret ara zam kararı Resmi Gazete'de Asgari ücret ara zam kararı Resmi Gazete'de

QNB FİNANSBANK’TA VADELER UZUN; FAİZLER DÜŞÜK

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun (BDKK) kararı gereğince taşıt kredilerinde maksimum 48 aya kadar vade sunabilen QNB Finansbank, sunduğu bu vade süresinin araç değerine göre kısalacağını hatırlattı. Bu kapsamda 48 ay vadeyi değeri 400 bin TL’nin altında olan araçlar için sunan QNB Finansbank, 400 bin TL ile 800 bin TL arasındaki araçlar için 36 ay; 800 bin TL ile 1 milyon 200 bin TL arasındaki araçlar için 24 ay; 1 milyon 200 bin TL ile 2 milyon TL arasındaki araçlar için ise 12 ay vade sunacağını belirtti.

Uygun faizli taşıt kredisi kampanyası olduğunu da bildiren QNB Finansbank, 2023 yılı güncel kredi faiz oranını açıkladı. QNB Finansbank, taşıt kredisi faizlerini bu ay yüzde 2,97 olarak belirledi.