ÖSYM engelini aşan öğrenciler ev sahiplerine takıldı! Öğrencilere kiralık ev fiyatları cep yakıyor ÖSYM engelini aşan öğrenciler ev sahiplerine takıldı! Öğrencilere kiralık ev fiyatları cep yakıyor

Para ve altın piyasalarında yaşanan olumsuz gelişmelerin yeni dönemde FED faiz artırımı kararları, Rusya- Ukrayna savaşı, tedarik problemleri, çip krizinin artan etkisi ve daha pek çok değişken çerçevesinde olumsuz grafiklere sahip olması, hali hazırda zamlı fiyatlardan satışa sunulan ürünlerde etiket değişikliklerine gidilmesine ve dolayısı ile de enflasyonun daha da artmasına sebebiyet verdi. Bu durum darda olan tüketicilerin bütçelerinde daha büyük bir kısıtlama yaşanmasına yol açarken buna bağlı olarak da vatandaşların nakde olan ihtiyaçlarının artmasına neden oldu. 

Uzun süredir temel gıda ihtiyaçlarını karşılarken dahi tane hesabı yapmak durumunda kalan vatandaşlar, bütçelerinde meydana gelen deliklerin daha da büyümemesi adına destek arayışı içerisine girdiler. Sıklık ile bankaların kapılarını ziyaret eden ancak artan faizlerden ötürü kapılardan elleri boş dönen vatandaşlar, umutlarını yitirme aşamasına gelmişken beklenen müjdeli haber Türkiye Ekonomi Bankası’ndan geldi. Banka, dijital bankacılık şubesi olan CepteTEB’te faizlerin düştüğüne işaret etti. 

CEPTETEB’TEN DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI!

esten-dosttan-borc-istemeye-son-turkiye-ekonomi-bankasi-faizleri-indirdi-180-tlye-100-bin-t

Bankacılık sektörünün en önemli isimlerinden olan Türkiye Ekonomi Bankası, kendi bünyesinde geliştirmiş olduğu avantajlı kampanyaların yanı sıra dijital bankacılık şubesi olan CepteTEB ile de adından söz ettirmeye devam ediyor. Bu kapsamda nakde ihtiyacı artan vatandaşlar için yeni bir kredi kampanyası daha geliştirdiğini duyuran dijital banka CepteTEB, kampanya kapsamında 3 ay ödeme erteleme imkanı sunacağını açıklayarak ayrıntıları tüketiciler ile paylaştı. 

CepteTEB’in resmi internet sayfası üzerinden paylaşılmış olan yeni kampanya haberine göre 36 ay vade ve yüzde 1,64’ten başlayan faiz imkanları ile 200 bin TL’ye kadar nakit hizmeti verileceğinin bilgisi kaydedildi. 

CEPTETEB İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ÖRNEK MALİYET TABLOSU

CepteTEB 200 bin TL’lik üst limit ile başvurulara açmış olduğu yeni ihtiyaç kredisi kampanyasının örnek hesaplama tablosunu şu şekilde paylaştı:

  • Kredi tutarı: 100 bin TL
  • Faiz oranı: Yüzde 1,77
  • Vade sayısı: 24 ay
  • Aylık taksit tutarı: 5.415,24 TL