Eşten dosttan borç para aramayın! Garanti BBVA Bankası faizsiz 20.000 TL borç para gibi kredi veriyor - Merkez Bankası tarafından yapılan 750 baz puanlık rekor faiz artışı sonrasında bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranlarında yükseliş başlamıştı. 

Kredi çekmek isteyen kişiler bankalarda ki yüksek faiz nedeni ile yeniden eşten dosttan borç para aramaya başlarken devreye Garanti BBVA Bankası girdi. Garanti BBVA Bankası tarafından açıklanan kampanya ile müşterilerine sıfır faizli taksitli nakit avans ve faizsiz kredi müjdesi verildi. 

GARANTİ BBVA BANKASI FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Faizsiz kredi kampanyasından 15 Ağustos – 13 Eylül tarihleri arasında Garanti BBVA Mobil’i indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımından ilerleyerek ilk defa Garanti BBVA’lı olan müşterilerimiz faydalanabilir. Faizsiz kredi kampanyasına katılanlar, Mobil’den Garanti BBVA müşterisi olduktan sonra 5 gün içinde hayat sigortalı ve %0 faizli krediye başvuru yapıp kullanabilir.

Herhangi bir sebeple müşteri olma sürecinin şubeden tamamlanması durumunda kampanyadan faydalanılamaz. %0 faizli kredi kampanyası sadece Garanti BBVA Mobil ve İnternet üzerinden tamamlanacak kredi başvuruları için geçerlidir.

Şubelerimizde geçerli değildir. Herhangi bir sebeple müşteri olma ve kredi başvuru süreçlerinin şubeden tamamlanması durumunda kampanyadan faydalanılamaz.

Kredi başvurunuzu Garanti BBVA Mobil ve Garanti BBVA İnternet’teki Başvurular > Kredi > İhtiyaç Kredisi adımları üzerinden azami 10.000 TL ve 12 ay vade olarak seçerek kampanyalı krediye başvurabilirsiniz.

20 bin kredi kampanyası

4A 4B 4C BAĞKUR Memur SSK EYT emeklilerine müjde! 31 Ağustos tarihine kadar 10.000 TL ek ödeme hesaba yatacak 4A 4B 4C BAĞKUR Memur SSK EYT emeklilerine müjde! 31 Ağustos tarihine kadar 10.000 TL ek ödeme hesaba yatacak

GARANTİ BBVA BANKASI FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASI BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Müşterilerine sıfır fazli taksitli nakit avans vereceğini de duyuran Garanti BBVA Bankası "Garanti BBVA Mobil’den şubeye gitmeden müşterimiz olup, bireysel kredi kartı başvurusu yapın, başvurunuz onaylandığında 10.000 TL’ye varan faizsiz ve masrafsız Taksitli Nakit Avans’tan 6 ay taksitle yararlanın!" diyerek 6 ay taksitle ödenmesi şartı ile fırsattan yararlanılabileceğini duyurdu. 

taksitli nakit avans

12 ay vadeli faizsiz kredi çeken kişilerin aylık taksit ödemeleri 833 TL taksitle gerçekleşecek. Kredi paketinden yararlanmak isteyen kişilerin uzaktan müşteri edinimi ile ilk kez Garanti BBVA Bankası müşterisi olması şartını yerine getirmeleri istenecek.