Manisa'da bir adam tek başına yaşadığı evindeyken aklına hiç gelmeyecek bir olay yaşadı. Bir anda evi üzerine çöken adam neye uğradığı şaşırdı. Gürültü üzerine olay yerine koşan komşular, derhal durumu 112 acil servise bildirdi. Talihsiz adamı enkaz altından itfaiye güçlükle çıkardı.

Kripto Cüzdan Nedir? KuCoin Wallet Kripto Cüzdan Nedir? KuCoin Wallet

Manisa'nın Demirci ilçesinde yaşanan bir olay duyanları şaşkına çevirdi. Tek katlı bir ev duruduk yere yıkıldı. O sırada evde bulunan ve tek başına yaşayan bir adam çöken enkazın altında kaldı. Komşular bir anda gelen büyük gürültü üzerine hemen olay yerine koştu. Talihsiz adamın evinin çötüğünü gören komşular, durumu 112 Acil Servis'e bidirdi. 

Komşuların ihbarı üzerien olay yerine jandarma, sağlık ve itfaiye ekipleri intikal etti. Manisa Büyükşehir ve Demirci Belediyesi ekiplerinin ortak yürüttüğü titiz çalışma neticesinde evi yerle bir olan adam enkaz altından çıkarıldı. Enkazdan çıkarılan talihsiz adamın ilk müdahalesi sağlık ekipleri tarafından olay yerinde yapıldı. 

Acil sağlık ekipleri enkaz altında kalan adamı ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırdı. Edinilen bilgiye göre, talihsiz adamın hastanedeki tedavisi sürüyor. 

Komşular ve olayı görenler evin neden çöktüğü konusuda meraklı. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Deprem Araştırma Enstitüsü kayıtlarına göre Manisa ve civarında büyük yada küçük ölçekli herhangi bir deprem yaşanmadı. Etrafta yaşayan insanlar da herhangi bir sarsıntı hissetmedi. Çöküntünün nasıl yaşandığına dair herhangi bir bilgi olmasa da yaşanan olayda kimsenin yaşamını yitirmemesi yüreklere su serpti.