Araları bozuldu deniyordu! Çağla Şıkel’den Emre Altuğ açıklaması Araları bozuldu deniyordu! Çağla Şıkel’den Emre Altuğ açıklaması

Magazinin ilgi odağı olan ve gündeminden düşmeyen o isim geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde objektiflere takıldı. Tek başına alışveriş yaptığı fark edilen ünlü oyuncu ile yapılan sohbette mutlu birlikteliğinin arka planındaki ayrılığın sebebi de öğrenilmiş olundu. Öte yandan Merve Boluğur hayranlarına da yeni bir müjde verdi.

Çalkantılı aşk hayatı ile ön plana çıkan Merve Boluğur yıllar önce şarkıcı Murat Dalkılıç ile ilk evliliğini gerçekleştirdi. Üzerinden çok zaman geçmeden ayrılma kararı alan çift uzun yıllar bekar olarak yaşamına devam etti. Merve Boluğur bu ayrılığın ardından atlatma süreci oldukça zordu. Yaptığı paylaşımlar ve sosyal medyadaki tavrı ile de bu farklılığı gözlerden kaçmadı.

MUTLULUKLARI KISA SÜRDÜ! BOŞANMA DAVASI AÇTI!

evleneli-40-gun-olmustu-bosanma-davasi-icin-adliyede-merve-bolugurun-sok-kararinin-perde-ar (2)

Uzun yılların ardından mutluluğu bulduğu DJ sevgilisi Mert Aydın ile yapmış olduğu evlilik henüz 44 gününü doldurmuşken çift sürpriz bir ayrılık kararı aldı. Her ikisi de el ele diz dize kareleri ile farklı bir pozunu paylaşıyordu. Birbirlerine çok aşık olan ikilinin ayrılma sebebi ise merake edildi. 

Merve Boluğur magazin muhabirlerinin yaptığı açıklamada bu hafta boşanma davalarının olduğu haberi alındı. Öte yandan ayrılığın arka planında ise Merve Boluğur ile fikir ayrılığı yaşayan Mert Aydın'ın olduğu söyleniyor. Boşanma davasını açan kişinin de yine Mert Aydın olduğu iddia ediliyor. Aydın'ın avukatına bu yönde bir talimat verdiği söyleniyor.

OYUNCU SOSYAL MEDYA HESABINDAN NE DEDİ?

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Merve Boluğur'un paylaştığı birkaç yazıda ilişkilerinde bir terslik olduğu fark edilmişti. Ardından durum basına yansıdı ve bunun üzerine Merve Boluğur'dan bir yazılı açıklama geldi. Sosyal medya hesabı üzerinden şu paylaşımda bulundu: "Olmadı, teşekkürler. Hayat bu. Merte de mutluluklar. Güzel günlerimiz için teşekkürler." 

Sosyal medyada bir anda yayılan bu haberlerin ardından çiftin Çarşamba günü boşanacağı söylendi . Öte yandan Merve Boluğur yakın zamanda yeniden ekranlara dönebileceğini ifade etti. Fakat hangi yapım ile yeniden seyircisiyle buluşacak konusunda henüz net bir açıklama yapmadı. Ayrılık haberinin yayılmasının ardından yaptığı paylaşım sonrasında sosyal medya hesabında yer alan soy isminin yanındaki “Aydın” soyadını da kaldırmayı ihmal etmedi.