TEB Hoş Geldin Faizli Kredi Kampanyası ile nakit ihtiyacı olan vatandaşlara cazip oranlar sunulmaya devam ediyor. 36 aya varan vade seçenekleri ve yüzde 1,64’ten başlayan faiz oranları ile avantajlı kredi seçeneklerinden kolayca yararlanabilirsiniz. Aylık düşük taksit oranları ile rahat ödeme fırsatları duyuruldu. 

TEB’DEN HOŞ GELDİN KREDİSİ KAMPANYASI 

TEB’in Hoş Geldin Kredisi ile ihtiyaç kredisine CEPTETEB Mobil, internet şubesi veya TEB şubelerinden başvurusunu yapanlara özel cazip oranlar sunulacak. Avantajlı faiz oranları ile kullandırılacak kredi kapsamında yüzde 1,64’ten başlayan faiz oranları ile işlem yapılacak. TEB Hoş Geldin Faizli Kredi Kampanyası, banka ile yeni çalışmaya başlayan kişiler için geçerlidir. Erteleme kapsamında ödeme planlarında ilk taksit olarak görülen kalem erteleme faizinden oluşmaktadır. 

3 AYA KADAR ERTELEMELİ KREDİ İMKANI!

faiz-orani-dibi-gordu-aninda-10-bin-tl-kredi-icin-taksit-tutari-sadece-948-lira (2)

3 ay erteleme fırsatları ile kullandırılacak TEB ihtiyaç kredisi kapsamında 36 aya kadar da vade olanakları sunulmaya devam ediyor. Düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleri ile sağlanan kredi ile vatandaşların nakit ihtiyaçlarının büyük ölçüde kolayca karşılanması hedefleniyor. Yüzde 1,64’ten başlayan faiz oranları ile sunulacak kredi ile rahat bir ödeme planı hazırlanacak. 

TEB 10.000 TL HOŞ GELDİN KREDİSİ 

4A 4B 4C BAĞKUR Memur SSK EYT emeklilerine müjde! 31 Ağustos tarihine kadar 10.000 TL ek ödeme hesaba yatacak 4A 4B 4C BAĞKUR Memur SSK EYT emeklilerine müjde! 31 Ağustos tarihine kadar 10.000 TL ek ödeme hesaba yatacak

TEB’in acil nakit ihtiyacı olanlara özel hoş geldin kredisi kapsamında en iyi oranlar sunulacak. 10.000 TL kredi tutarı için yapılan örnek hesaplama kapsamında 12 ay vade ve yüzde 1,64 faiz oranları ile aylık takti oranı 948,50 TL olarak hesaplanmıştır. Aylık düşük taksit oranları üzerinden kredinizi TEB’den alabilirsiniz. TEB’in dijital kanalları üzerinden veya doğrudan banka şubelerinden ilk defa TEB ile çalışacak kişilerin kredi olanaklarından yararlanması mümkündür. 3 aya kadar erteleme seçenekleri, 36 aya varan vadeler ve yüzde 1,64’ten başlayan faiz oranları ile en uygun ihtiyaç kredisi verilecek.