Artan nakit ihtiyaçları dar boğazda olan vatandaşları günden güne daha büyük bir çıkmazın içerisine doğru sürüklerken vatandaşların destek arayışı çalışmalarını da hızlandırdı. Gıdadan otomotive, emlaktan tekstile hemen hemen her alanda duyurulmuş olan yüksek oranlı zamlar sebebi ile ay sonunu getirmek konusunda büyük sıkıntılar çeken vatandaşlar, nakit ihtiyaçlarını karşılamak adına bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarını yakın takibe alırken artan faizler karşısında resmen hayal kırıklığı yaşadı. 

Bankaların yükselen faizleri karşılığında umutları tükenen vatandaşlara, katılım bankalarının öncülerinden olan Kuveyt Türk Katılım Bankası’ndan müjdeli bir haber geldi. Yönetim politikası kapsamında ihtiyaç finansmanı hizmetinde faizleri sıfırlamış olan katılım bankası, düşük kar payına sahip olan yeni finansman kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı. 

KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI İHTİYAÇ FİNANSMANI KAMPANYASI 

O bankadan 20.000 TL destek almak için tek bir uygulama indirmeniz gerekiyor! O bankadan 20.000 TL destek almak için tek bir uygulama indirmeniz gerekiyor!

faizler-sifira-indi-kuveyt-turk-katilim-bankasi-gunde-191-tl-odeyene-100-bin-tl-verecek (2)

Son yıllarda bankacılık sektörüne damgalarını vuran katılım bankaları, sıfır faiz düşük kar payı stratejileri ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Bu kapsamda ilgili bankacılık alanının önde gelen isimlerinden birisi olan Kuveyt Türk Katılım Bankası da avantajlı kampanyaları ile müşteri sayısını günden güne arttırarak rakiplerine karşı bir adım öne çıkmayı başarıyor. 

Sene başından bu yana pek çok farklı kategori altında kampanya geliştirerek müşterilerinin bütçelerine destek verme gayreti içerisinde olan Kuveyt Türk Katılım Bankası, bu kez de günden güne artan nakit ihtiyaçlarına karşı yeni bir finansman kampanyası geliştirmiş olduğunu duyurdu. Bu kapsamda başlangıç kar payı oranını yüzde 2,19 olarak belirleyen banka, 36 ay vadeye kadar kullanılabilecek olan finansman desteğinin 3 ay taksit erteleme fırsatı sunduğunu da belirtti. 

KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI İHTİYAÇ FİNANSMANI KAMPANYASI ÖRNEK HESAPLAMA TABLOSU

Kuveyt Türk Katılım Bankası geliştirmiş olduğu yeni ihtiyaç finansmanı kampanyası kapsamında 100 bin TL’lik nakit desteği almak isteyen tüketicilerin, yüzde 2,19 kar payı oranı ve 24 ay vade karşılığında ödeyecekleri aylık taksit tutarını, 5.739,02 TL olarak hesapladı.