Nakit ihtiyacı olanlara özel Akbank’tan cazip oranlarla nakit ödemeleri yapılmaya devam ediyor. Faizsiz ve taksitli olarak yapılacak ödememler kapsamında cazip geri ödeme seçenekleri de sunuluyor. 10.000 TL’ye kadar faizsiz olarak taksitli nakit avans avantajlarından yararlanmak isteyenler için ayrıcalıklı seçenekler sunulacak.  

Son dönemde vatandaşların artan nakit ihtiyaçlarına yönelik bankaların avantajlı kampanyaları araştırılmaya başladı. Özellikle faizsiz nakit avans ve kredi olanakları kapsamında birçok avantaj sunuluyor. 

MOBİLDEN BAŞVURANA FAİZSİZ 10 BİN TL NAKİT AVANS!

Akbank’ın avantajlı Sıfır Faizli Taksitli Avans Kampanyası duyuruldu. 10.000 TL’ye varan nakit fırsatından yararlanmak isteyenler için yüzde 0 faiz oranları uygulanacak. 6 aya varan vade seçeneklerinden yararlanarak rahat bir ödeme dönemi de uygulanacak. 

Akbank Mobil üzerinden Akbanklı olma sürecini tamamlayanların kolayca yararlanabileceği 10.000 TL faizsiz nakit avans kampanyası kapsamında kredi kartı başvurusunun yapılması gerekecektir. Başvuru sonrasında 10.000 TL’ye kadar faizsiz taksitli avans fırsatlarından yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz. 

10.000 TL FAİZSİZ NAKİT AVANS BAŞVURUSU 

faizsiz-10000-tl-hesaplara-gecmeye-basladi-o-banka-uzerinden-odenecek-basvuru-tarihini-kaci (2)

Akbank’ın 10.000 TL’ye kadar olan sıfır faizli taksitli avans fırsatından yararlanmak için kampanya tarihleri içinde mobil üzerinden başvuru işlemlerinizi tamamlamanız gerekecektir. 17 Ekim – 30 Kasım 2022 tarihleri arasında Akbank Mobil’i indirip, ‘’Akbanklı olmak istiyorum’’ butonu üzerinden uzaktan müşteri olma sürecini ilk defa tamamlayan yeni Akbanklılar kampanyadan faydalanabilmektedir. 

İlgili tarihler arasında yeni Akbanklı olanların ilk defa Axess ya da Wings karta başvurmaları ve 12 Aralık 2022 tarihine kadar başvurularının onaylanması gerekmektedir. 

Ticari ve ihtiyaç kredi faizinde limitler artıyor Ticari ve ihtiyaç kredi faizinde limitler artıyor

ATM’DEN TEK SEFERDE 4 BİN TL NAKİT ÇEKİM FIRSATI!

10.000 TL’ye kadar yüzde 0 faiz oranları ve 6 ay taksit seçenekleri ile kullandırılacak nakit avans kapsamında, işlem başına en az 200 TL tutarında avans kullandırılacaktır. ATM’lerden ise tek seferde 4.000 TL’ye kadar çekim işlemi yapılabilmektedir. Mobilden hemen başvurunuzu yapıp faizsiz avans fırsatından yararlanmaya başlayabilirsiniz.