Ticari ve ihtiyaç kredi faizinde limitler artıyor Ticari ve ihtiyaç kredi faizinde limitler artıyor

Akbank Mobil uygulama üzerinden “Akbank'lı olmak istiyorum” adımını kullananlar kazançlı çıkıyor. Acil nakit ihtiyacını karşılamak isteyenler fakat faiz oranları sebebiyle bankaları tercih etmeyenler için yepyeni bir kampanya duyuruldu. Akbank'lı olanlara özel bir defaya mahsus olarak kullanılabilecek Faizsiz Taksitli Nakit Avans ile 6 ay taksitle talep edilen tutar geri ödenebiliyor. 

Kampanya dönemi devam ederken 10.000 TL'ye kadar yapılacak olan Faizsiz Taksitli Nakit Avans işlemleri 6 ay taksit fırsatı ile sms yoluyla gerçekleştirilebiliyor. Bankaya gitmeye gerek kalmadan başvurular Akbank Mobil uygulama ya da internet şubesi üzerinden sağlanabiliyor.

10 BİN TL FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS BAŞVURUSUNU KİMLER YAPABİLİR?

Akbank'ın sunduğu Faizsiz Taksitli Nakit Avans kampanyasına katılmak isteyenlerin 17 Ekim tarihinden sonra Akbank Mobil üzerinden “Akbank'lı olmak istiyorum” butonu ile banka müşterisi olması yeterlidir. Süreci tamamlayanlar Akbank müşterisi olma adımlarını kolaylıkla geçenler ve kabul görenler hesap açılışı yapıldıktan sonra kredi kartı başvurusunda bulunması gerekiyor.

10 BİN TL FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

faizsiz-nakit-ihtiyacina-taksitli-nakit-avans-cozumu-geldi-10-bin-tl-faizsiz-nakit-avans-ba (2)

30 Kasım tarihinde son bulacak kampanyadan yararlanmak isteyenler Akbank'lı olduğu anda ilk kez Axess kart ya da Wings kredi kartı başvurusu olumlu sonuçlandığında Faizsiz Taksitli Nakit Avans tutarı kullanmaya başlayabiliyor. Kredi kartı başvurusu onaylananlar ardından kredi kartını açtırarak şifre belirleyenler mobil uygulamayı üzerinden Faizsiz Taksitli Nakit Avans başvurusunu yapabiliyor. Bu başvuru 15 Aralık tarihine kadar geçerli oluyor.

10 BİN TL FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS BAŞVURU BELGELERİ NELERDİR?

Akbank müşterisi olmak isteyenler belgeleri kurye aracılığıyla ücretsiz olarak bankaya iletebilir.Kredi kartı başvurusu kişinin belgeleri kabul gördükten sonra yine uygulama üzerinden yapılabiliyor. Şubeye gitmeye gerek kalmadan mobil uygulama aracılığı ile tüm süreç tamamlanarak hesap üzerinden 10.000 TL'ye kadar Faizsiz Taksitli Nakit Avans talep edilebiliyor. Akbank Mobil uygulama Juzdan uygulaması ya da axess.com.tr aracılığı ile kampanyaya katılım sağlanabilir.

10 BİN TL FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Kampanyadan her müşteri yalnızca bir kez yararlanabiliyor. Belirlenen tutar dışında daha yüksek bir tutar alınmak istendiğinde %1.50 oranında faiz uygulanıyor. Faizsiz olarak işlemi kullanabilmek için 10.000 TL'ye kadar 2 ya da 6 ay vade seçeneği ile Faizsiz Taksitli Nakit Avans istenmesi yeterli oluyor. Taksitli avans işlemleri için herhangi bir ek ücret alınmıyor. Kredi kartı başvurusu onaylandığı andan