Akıl almaz olay Kayseri'de yaşandı. Kargo dağıtım görevlisi olarak çalıştığı öğrenilen bir adamın fantezisi başına büyük dert açtı. Hiç tanımadığı kadınları genelde sosyal medya aracılığıyla bulduğu öğrenilen adam, onları belirli ücretler ödeyerek falakaya yatırıyordu. Teklifta bulunduğu bir kadının şikayetiyle ortaya çıkan olay neticesinde, falakacı sapık 9 yıla kadar hapis cezasıyla yargılanmaya başladı.

Arabası olanlar buraya! ŞOK aktüel ürünlerinde arabanız için yok yok Arabası olanlar buraya! ŞOK aktüel ürünlerinde arabanız için yok yok

E. T. isimli bir adamın ilginç fantezisi başına dert açtı. Bir kadının şikayetiyle ortaya çıkan ve ardından çektiği görüntüler yayınlanan o adam, hiç tanımadığı ve genellikle sosyal medyada bulduğu kadınları falakaya yatırığ ayaklarının altına sopayla vuruyordu. Genellikle maddi durumu iyi olmayan kadınları seçen o adam, kendince oluşturduğu güzellik skalasına göre kadınları değerlendiriyor ve falaka fantezisini gerçekleştirmesi karşılığında kadınlara 250 ile 500 lira para ödüyordu.

Kadınlara herhangi cinsel bir saldırıda bulunmayan ve cinsel temas teklif etmeyen E. T.'nin teklifi, maddi olarak çaresiz kadınlar tarafından kabul görüyordu. E. T. isimli şahıs falakaya yatırıp ayaklarına sopayla vurduğu yetmezmiş gibi bir de bu anları videoya kaydediyordu. Bu kayıtları yeni teklifte bulunacağı kadınları ikna etmek için kullanan E. T. bu şekilde kadınları cinsel bir istekte bulunmadığına inandırıyordu.

E. T. yine sosyal medya üzerinden bulduğu bir kadına aynı teklifte bulundu. Bu kez sert kayaya çarpan E. T., falaka teklifinde bulunduğu kadın tarafından şikayet edildi. Polis tarafından gözaltına alınan o adam, adliyeye sevk edildi. Adliyede ilk işlemleri tamamlnan falakacı sapık, nöbetçi hakim tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

O şahsın karısının ifadesi de ortaya çıktı. E. T.'nin eşi olayla ilgili verdiği ifadede, bir kez fantezi olsun diye kendisini de falakaya yatırdığını dile getirdi. Ancak bu duruma kendi rıza gösrediğini söyleyen H. T. isimli kadın, "Beni bu fantezi için zorlamadı. Kendim rıza gösterdim." dedi. Kadın eşinin bu eyemi sırasında acı verici derecede darbeler vurmadığını da dile getirdi. "O an fantezi olduğu için tatmin olsun diye acı çekiyor numarası yaptım. Zaten o da acı verici şekilde vurmadı. Ben başka kadına böyle bir şiddet uyguladığına şahit olmadım. Şikayetçi değilim." dedi.

Her ne kadar eşi şikayetçi olmasa da hakkında kamu davası açılan o adam 2 ayrı suçtan 9 yıla kadar hapis cezası istemi ile yargılanıyor. Duruşmada kendini savunan E. T. isimli şahıs, "Söz konusu videoları çekerken kimseyi zorlamadım. Bir kez eşimle bir kez de başka bir kadınla bir video çektim. Ancak videoları ben paylaşmadım. Telefonumda elegeçirilen videoların büyük bit çoğunluğu internetten indirdiğim videolardır. Kendi çektiğim videoların nasıl yayıldığını bilmiyorum. Zaten bu videoların çekilmesinin ve paylaşılmasının suç olduğunu öğrendim. Kadınlarla ilgili cinsel bir fantezim olmadığı için çıplaklıkla ilgilenmiyorum." dedi.