2010 yılından bu yana özel bankacılık sektöründe faaliyet gösteren Fibabanka, son dönemlerde ekonomi piyasalarında ve diğer alanlarda ortaya çıkan olumsuz parametreler sebebi ile geçim dertleri artan vatandaşlar tarafından yakından takip edilmeye başlandı. Yükselen kurlar ve enflasyon sebebi ile maddi açıdan zor günler geçiren ve temel ihtiyaçlarına erişmekte dahi sıkıntılar yaşayan vatandaşlar, Fibabanka’nın güncel kampanyalarını araştırmaya devam ediyorlar.

Vatandaşların sarsılan bütçelerini toparlayabilmeleri adına birçok avantajlı kampanya geliştiren Fibabanka, sene sonuna kadar başvurulara açık kalacak olan SMS kredisi ürününün müjdesini verdi. Banka SMS kredisi kampanyasına dair detayları paylaştı. 

FİBABANKA’DAN SMS KREDİSİ KAMPANYASI!

Şubeden yapılan ihtiyaç kredisi başvurularına 200 bin TL’ye kadar olumlu yanıt verebilen Fibabanka, şubeye gitmeyi tercih etmeyen tüketiciler için ise üst limiti 20 bin TL, başlangıç faizi yüzde 1,92 olarak belirlenmiş olan SMS kredisi ürününü geliştirdiğini duyurdu. Banka SMS kredisi başvurusu için 11 haneli T.C. kimlik numarasının 3422’ye kısa mesaj olarak gönderilmesinin yeterli olduğunu ifade etti. 

FİBABANKA SMS KREDİSİ KAMPANYASI ÖRNEK MALİYET TABLOLARI

fibabankadan-bir-fincan-kahve-fiyatina-20-bin-tllik-destek-ustelik-sms-ile-basvuru-yolu-aci

Altında yeni seviye, dolarda zirve tarihi İslam Memiş’ten geldi! Altında yeni seviye, dolarda zirve tarihi İslam Memiş’ten geldi!

fibabankadan-bir-fincan-kahve-fiyatina-20-bin-tllik-destek-ustelik-sms-ile-basvuru-yolu-aci (2)

Nakde olan ihtiyaçlarını şubeden karşılamak isteyenlere 200 bin TL’ye kadar kredi desteği vereceğini belirten Fibabanka, şubeye gitmeden parası anında hesaba yatsın isteyenlere ise 20 bin TL’ye kadar nakit desteği vereceğini bildirdi. Aralık ayı SMS kredisi ürünü ile tüketicilerinin dikkatlerini çekmeyi başaran özel banka, ilgili ürününe ilişkin örnek maliyet tablolarını da yayınladı. 

Fibabanka nakde olan ihtiyaçlarını SMS kredisi ile karşılamak isteyen ve söz konusu üründen 36 ay vade karşılığında 20 bin TL’lik destek almak isteyen tüketiciler için uygulanacak olan faiz oranını yüzde 1,99 olarak açıkladı. Banka bu veriler ışığında ödenecek olan aylık taksit bedelini 846,70 TL olarak hesapladı. 20 bin TL’lik destekten 12 ay vade karşılığında yararlanmak isteyen tüketiciler için ise faiz oranının yüzde 1,92’ye gerileyeceğini ifade eden Fibabanka, bu veriler ışığında ödenecek olan taksit bedelinin ise 1.936,44 TL olacağını bildirdi.