Ocak ayının başında duyurulmuş olan zamların arasında yer alan akaryakıt ve otogaz zamları, duyurulmuş olan yüksek oranlı diğer zamlar karşısında dara düşen araç sahiplerini iyiden iyiye sıkıntılı bir durumun içerisine doğru sürükledi. Şubat ayının sonuna kadar sabit fiyatlardan satışa sunulmaya devam eden akaryakıt ürünleri, asıl zam döngüsünü Rusya- Ukrayna savaşının başlaması ile birlikte yaşadı.

24 Şubat tarihi itibari ile resmen başlamış olan Rusya- Ukrayna savaşı, 100 doların altından işlem gören brent petrolün bir anda 130 dolar seviyesine kadar yükselmesine sebep oldu. Bu durum, ülke sınırları içerisinde satışa sunulan akaryakıt ürünlerine yeni zamların yansıtılmasına ve dolayısı ile de araç sahibi tüketicilerin geçim derdi içerisine düşmelerine yol açtı.

Bir süredir yükselen grafiklere sahip olan akaryakıt fiyatları ile mücadele içerisinde olan araç sahiplerinin mağduriyetlerine daha fazla göz yummak istemeyen Garanti BBVA, ekim ayına girilmesi ile birlikte yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Yalnızca bankanın yeni müşterilerini kapsayan yeni kampanyanın ayrıntıları, tüketiciler ile paylaşıldı. 

Emeklileri heyecanlandıran 20 bin TL’lik müjde verildi! 3 gün içinde hesaplara yatıyor Emeklileri heyecanlandıran 20 bin TL’lik müjde verildi! 3 gün içinde hesaplara yatıyor

GARANTİ BBVA AKARYAKIT VE OTOGAZ KAMPANYASI EKİM 2022

garanti-bbva-akaryakit-ve-otogaz-zamlarina-mudahale-etti-50-tl-10-tllik-akaryakit-ve-otogaz (2)

Bankacılık sektörünün göze çarpan isimlerinden birisi olan Garanti BBVA, sene başından bu yana pek çok farklı kategori altında duyurmuş olduğu yeni kampanyaları ile hem mevcut müşterilerinin hem de yeni müşterilerinin bütçelerine destek olmaya devam ediyor. Bu kapsamda gündemin en çok konuşulan konu başlıklarından olana akaryakıt zamları konusunda da harekete geçen banka, kasım ayının 15’ine kadar geçerli olan yeni kampanyasının ayrıntılarını paylaştı. 

Garanti BBVA 15 Kasım tarihine kadar 4 farklı günde tek seferde yapılacak olan 250 TL ve üzeri tutarları akaryakıt ve otogaz harcamalarına karşılık 50 TL tutarında Bonus hediyesi vereceğini bildirdi. Söz konusu kampanyanın Petrol Ofisi noktalarından yapılacak olan harcamalar için geçerli olduğunu ifade eden banka, kampanyaya mobil uygulama üzerinden katılım sağlanması durumunda 50 TL’ye ek 10 TL daha bonus hediyesi vereceğini belirtti. 

GARANTİ BBVA AKARYAKIT VE OTOGAZ KAMPANYASI BAŞVURUSU EKİM 2022

Garanti BBVA yeni kampanyasına EVET POAS yazıp boşluk bırakıp kartın son 6 hanesinin yazılarak 3340’a kısa SMS gönderilerek katılım sağlanabileceğini belirtti. +10 TL’lik Bonus hediyesi için ise Bonus Flaş uygulaması üzerinden kampanya onayı verilmesi gerektiğine dikkat çekildi.