Ekonomi alanlarında yaşanan olumsuz gelişmelerin gündelik hayat akışı içerisinde satın alınan hizmetlere ve hizmet başlıklarına yüksek oranlarda zamlar aracılığı ile yansıması, sene boyunca tüketicinin en büyük problemlerinden birisi olarak değerlendirildi. En temel ihtiyaçlarını dahi her gün zamlı fiyatlardan satın almak durumunda kalan tüketiciler, sarsılan bütçelerine destek arayışı içerisine girerek Garanti BBVA’dan yüzleri güldüren iki yeni kampanya haberi geldi.

Geçtiğimiz ay duyurmuş olduğu 5 bin TL’ye kadar faizsiz, masrafsız taksitli nakit avans kampanyasının bu ay da devam edeceğini ve söz konusu kampanyadan yalnızca yeni müşterilerin yararlanabileceğini belirten Garanti BBVA, yeni müşterileri için bir kampanya daha geliştirdiğini duyurdu. Ay sonuna kadar şubeye gitmeden Garanti BBVA müşterisi olacak olan tüketicileri kapsayan yeni kampanyanın detayları, kamuoyu ile paylaşıldı.

GARANTİ BBVA’DA YENİ MÜŞTERİLERİNE ALIŞVERİŞ HEDİYESİ!

Asgari ücret ara zam kararı Resmi Gazete'de Asgari ücret ara zam kararı Resmi Gazete'de

garanti-bbva-duyurdu-mobil-uygulamadan-musteri-olanlarin-e-ticaret-harcamalarina-500-tl-hed (2)

Aralık ayına girilmesi ile birlikte kampanyalar kategorisi altında başvurulara açmış olduğu içerikleri düzenleyen Garanti BBVA, yeni müşterileri için bir yeni kampanya daha düzenlediğini duyurdu. Söz konusu kampanyanın e- ticaret alışverişlerinde geçerli olacağını belirten banka, ayrıntıları paylaştı.

Garanti BBVA tarafından duyurulmuş olan yeni kampanya haberine göre 31 Aralık tarihine kadar mobil uygulama üzerinden banka müşterisi olan ve ilk kez bireysel kredi kartı başvurusu yapacak olan tüm tüketicilere, e- ticaret platformlarından tek seferde yapacakları 500 TL ve üzeri tutarlı harcamaya 500 TL değerinde Bonus Puan hediyesinin verileceği bilgisi kaydedildi.

GARANTİ BBVA ALIŞVERİŞ KAMPANYASININ BAŞVURU DETAYLARI

Garanti BBVA 500 TL değerinde Bonus Puan hediyesi vereceği yeni kampanyasından yararlanmak isteyen tüketicilerin, 31 Aralık tarihine kadar mobil uygulama üzerinden banka müşterisi olmaları ve yine uygulama üzerinden Bonus kart başvurusu yapmaları gerektiğini bildirdi. Ay sonuna kadar kart başvurusu onaylanan tüketicilerin, 20 Ocak tarihine kadar yapacakları online harcamalar karşılığında 500 TL’lik hediyeden yararlanma fırsatı yakalayabilecekleri bilgisi kaydedildi.