Yeni dönemde yepyeni bir hizmet anlayışı ve değişen ismi ile hizmet vermeye başlayan TotalEnergies istasyonları, özel banka Garanti BBVA’nın dikkatini çekmeyi başardı. Banka geliştirecek olduğu akaryakıt kampanyası kapsamında TotalEnergies ile iş birliği yaparak her iki kurumun da müşterilerine müjdesini verdi. 

Garanti BBVA TotalEnergies istasyonları ile gerçekleştirmiş olduğu yeni iş birliği kapsamında ay sonuna kadar yapılacak olan tüm benzin, motorin ve LPG harcamalarına para puan desteği vereceğini bildirdi. Banka, kampanyasına ilişkin detayları paylaştı. 

GARANTİ BBVA AKARYAKIT KAMPANYASI ARALIK 2022

garanti-bbva-karti-olanlar-mujde-akaryakit-harcamalariniza-70-tl-hediye-edilecek (2)

Halkbank’tan Devlet Destekli Konut Kredisi! Halkbank’tan Devlet Destekli Konut Kredisi!

Ülkemizin önemli bankalarından olan Garanti BBVA, her ne kadar şu sıralar indirimler ile müjdelenseler de uzun süredir tüketicilerin bütçeleri üzerinde yoğun bir baskı oluşturan akaryakıt fiyatlarına karşı yeni bir kampanya düzenlediğini duyurdu. Kampanyası kapsamında TotalEnergies ile iş birliği yaptığını belirten banka, ayrıntıları paylaştı. 

Garanti BBVA- Total Energies iş birliği çerçevesinde 4 farklı günde tek seferde yapılacak olan akaryakıt harcamalarına 50 TL, kampanyaya mobil uygulama ile katılım sağlanması durumunda 60 TL, en az bir harcamanın QR kod ile ödenmesi durumunda ise 70 TL değerinde Bonus puan hediyesi verilecektir. 

GARANTİ BBVA AKARYAKIT KAMPANYASI BAŞVURU DETAYLARI 

Garanti BBVA- Total Energies iş birliğinde geliştirilmiş olan toplamda 70 TL’ye varan Bonus hediyeli yeni akaryakıt kampanyası, akaryakıt harcamaları konusunda destek arayışı içerisinde olan tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı. Kampanyadan yararlanabilmek adına başvuru detaylarını araştıran tüketicilere, Garanti BBVA’dan yeni bir bilgilendirme mesajı geldi. 

Garanti BBVA, Total Energies istasyonu ile gerçekleştirmiş olduğu yeni iş birliği kapsamında kampanyaya SMS ile katılım sağlamak isteyen müşterilerinin, bankaya kayıtlı bulunan cep telefonu numaraları üzerinden EVET TE2022 yazıp boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini yazmalarını ve 3340’a kısa mesaj göndermeleri gerektiğini ifade etti. Kampanyaya mobil uygulama üzerinden dahil olmak isteyenler için ise BonusFlaş uygulamasının açılan ekranında yer alan “kampanyalar” kısmından katılım onayı verebilecekleri bildirildi.