Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından Garanti BBVA, müşterilerine çok özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Mobil bankacılık sistemiyle tüm müşterilerine banka şubesine gitmeden faydalı hizmetler sunan Garanti BBVA’da yeni bir dönem başladı. Garanti BBVA resmi web sitesi üzerinden yapılan duyuruda, faizsiz kredi arayanlara kaçırılmayacak kampanya sunuldu. Hem Garanti BBVA müşterisi olup hem de 5000 TL ödeme almak isteyenler bu kampanyaya büyük ilgi gösteriyor. 

GARANTİ BBVA MOBİL 5000 TL ÖDEME KAMPANYASI

Eşten dosttan borç para aramayın! Garanti BBVA Bankası faizsiz 20.000 TL borç para gibi kredi veriyor Eşten dosttan borç para aramayın! Garanti BBVA Bankası faizsiz 20.000 TL borç para gibi kredi veriyor

garanti-bbva-musterisi-olana-5000-tl-odeme-yapilacak-faizsiz-destek-resmen-aciklandi (2)

Türkiye’de milyonlarca bireysel ve ticari müşterisi bulunan Garanti BBVA, mobil bankacılık hizmetleri kapsamında yeni bir kampanya başlattı. Bankanın resmi web sitesinde yer alan bilgilere göre Garanti BBVA Mobil uygulamayı indirip “Müşteri Olmak İstiyorum” adımından ilerleyenlere avantajlar sunulacak. Bu adımları doğru şekilde uygulayan ve ilk defa Temassız Müşteri Olma Teknolojisi ile süreci tamamlayan müşterilere kredi kartı başvurusu imkanı sunuluyor. Bankanın kredi kartı başvurusunu onayladığı müşterilere ise 5000 TL’ye varan faizsiz ve masrafsız Taksitli Nakit Avans Kredisi verilecek. Üstelik bu kredinin ödemeleri 6 ay taksit seçeneğiyle her müşterinin bütçesine uygun koşullarda sunulacak. 

GARANTİ BBVA TAKSİTLİ NAKİT AVANS KREDİSİ 

Mobil bankacılık hizmetlerine büyük önem veren Garanti BBVA, 5000 TL’ye kadar taksitli nakit avans kredisini duyurdu. Faizsiz olarak bu ödemeden yararlanmak isteyen banka müşterileri için 1 Kasım – 15 Kasım 2022 tarihleri açıklandı. Bu kampanyadan yararlanabilmek için Garanti BBVA Mobil üzerinden gerekli adımların atılması gerekecek. Kampanya koşullarına göre mobil uygulamadan müşteri olduktan sonra 14 gün içinde bireysel kredi kartı başvurusu yapılması gerekecek. 

GARANTİ BBVA KAMPANYA DETAYLARI 

Faizsiz 5000 TL taksitli nakit avans kredisi almak isteyen müşterilerin Garanti BBVA mobil, Garanti BBVA internet ve BonusFlaş üzerinden başvuruda bulunması gerekecek. Kampanya tanımı kredi kartı başvurusu onaylandıktan 1 gün sonra yapılacak. Faizsiz 5000 TL ödeme almaya hak kazanan müşteriler 15 Aralık 2022 tarihine kadar bu kampanyadan faydalanabilece.