Kampanya detayları resmi web sitesinde paylaşıldı. Peki, 1.000 TL kazanmak için ne yapmak gerekir? İşte tüm detaylar...

1.000 TL BONUS ŞANSI

Garanti BBVA tarafından müşterilerine duyurulan kampanya ile birlikte nakit ihtiyacınız karşılanıyor. Türkiye'deki en büyük özel bankalardan birisi olan Garanti BBVA, akıllı cep telefonu bulunan kişilere seslendi. Cep telefonunuz üzerinden yapacağınız o işlem sonrasında karşılıksız 1.000 TL para puan sahibi olacaksınız.

Tek şart ile 1.000 TL sahibi olmak isteyenler elini çabuk tutsun. Kampanyanın bitimine sayılı günler kaldı. Akıllı cep telefonuna Garanti BBVA mobil uygulamasını yükleyen ve uygulama üzerinden banka müşterisi olan ve şartları sağlayan kişilerin hesabına 1.000 TL para puan yatırılacak.

Kampanyada bulunan şartlar ise haberimizin devamında yer alıyor. Kampanya için son tarih olarak 30 Haziran 2023 tarihi belirlendi. Bu tarihe kadar başvuru yapılması halinde 1.000 TL bonus para hesabınıza yatırılacak.

KAMPANYA KAPSAMINDAKİ KARTLAR

Ticari ve ihtiyaç kredi faizinde limitler artıyor Ticari ve ihtiyaç kredi faizinde limitler artıyor

Kampanyadan faydalanabilmek için müşterilerin öncelikle Bonus Kredi Kartı, Money Bonus Kredi Kartı başvurularının yapılması gerekir. Garanti BBVA mobil uygulaması üzerinden, bonus.com.tr adresinden ya da moneybonus.com.tr adresi üzerinden başvurular yapılabilir.

Kampanya kapsamında Garanti BBVA Bonus sahipleri ve Money Bonus sahipleri tarafından yapılan başvurular kabul görülecektir. Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus kartları kampanya kapsamında yer almamaktadır. Kampanyaya aynı zamanda personel kartları da dahil değildir.

KAMPANYA DETAYLARI

Garanti BBVA tarafından başlatılan kampanyaya sanal kartlar da dahildir. Kampanyaya 1 Haziran 2023 ile 30 Haziran 2023 tarihleri arasında kazanılan bonuslar 27 Temmuz ile 27 Ağustos tarihleri arasında kullanılabilecektir. Kazanılan bonuslar en çok kazanım sağlanan kartınıza aktarılacaktır. 28 Ağustos 2023 tarihi itibariyle kullanılmayan bonuslar kartınızdan düşecektir.