Borcu olanlar dikkat, yapılandırma haberi pazartesi günü Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan gelecek! Borcu olanlar dikkat, yapılandırma haberi pazartesi günü Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan gelecek!

Adana ilinde düzenlenen bir etkinliğe katılan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bakanlık tarafından yürütülen yeni çalışmalara ilişkin bilgiler verdi. Ayrıca Bakan Kasapoğlu, başvuru süreci önümüzdeki günlerde başlayacak olan personel alımını da müjdeledi. 

GENÇLİK VE SPOR BAKANINDAN YENİ YURTLARIN MÜJDESİNİ VERDİ!

Geçtiğimiz gün AK Parti Adana İl Başkanlığı tarafından bir otelde düzenlenmiş olan “2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” isimli etkinliğe katılan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bakanlık çalışmalarına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. 

Katılmış olduğu etkinlik kapsamında konuşma yapan Bakan Kasapoğlu, konuşmasında yeni müjdeler verdi. Kasapoğlu, şu ifadeleri kullandı: “Bu vesile ile bir duyuru paylaşmak istiyorum. Biz 70 bin kişilik bir aileyiz. Yurtları, kampları, merkezleri ve binlerce spor tesisi ile pek çok hizmet alanında gençlerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Biliyorsunuz ki bundan 3-yaklaşık olarak 3 hafta önce Ankara’da 105 yeni yurt binasını hizmete açtık. Bu kapsamda yeni inşaatlarımız ve çalışmalarımız da devam ediyor. İlerleyen günlerde İstanbul’da da Türkiye’nin en yeni yurtlarını kullanıma açacağız. Buradan bunun müjdesini de vermiş olayım.”

BİN 200 YENİ PERSONEL ALINACAK!

genclik-ve-spor-bakani-mehmet-muharrem-kasapoglu-duyurdu-gsbye-1200-yeni-personel-alinacak (2)

Ankara’da açılan 105 yeni yurda ilişkin açıklamalarda bulunan ve sonrasında da İstanbul’da hizmete sunulmaya hazırlanan yeni yurtlara ilişkin müjdesini veren Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bu kapsamda yeni çalışma arkadaşlarına ihtiyaç duyulacağını da bildirdi. Bakan Kasapoğlu, personel istihdamına ilişkin şu ifadeleri kullandı: “Bu alanda elbette ki ailemizi, yeni arkadaşlarımız ile güçlendirmeye ihtiyacımız var. Ailemize yeni heyecanlar, yeni motivasyonlar taşıyan arkadaşlarımızı dahil ederek, bu heyecanı büyütmek istiyoruz. Bugün burada hizmete açmış olduğumuz yeni yurtlarımız için bin 200 yeni yurt yönetim personeli alınacağının müjdesini vermek istiyorum.”

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI İLANI BAŞVURU DETAYLARI EKİM 2022

Katıldığı etkinlik kapsamında hem yeni yurtların hem de personel istihdamının müjdesini veren Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu, kurumda istihdam edilmek isteyen adayların başvuru süreci konusunda ki araştırmalarının hızlanmalarını sağladı. Yapılan açıklamalara göre Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın bin 200 kişilik personel alımı ilanına 10- 14 Ekim tarihleri arasında e- devlet sistemi üzerinden başvuru yapılabileceği bilgisi kaydedildi.