Gıda fiyatlarının enflasyon başta olmak üzere birçok ekonomik değişkene bağlı olarak her geçen gün artmasının ardından vatandaşlar market alışverişleri için yeni destekleri araştırmaya başladı. Yapı Kredi Bankası tarafından başlatılan yeni bir kampanya ile gıda marketi alışverişlerini daha kârlı hale getirmek isteyenler için 150 TL’ye kadar WorldPuan fırsatı sunulacak. 

Pandemi sürecinin ardından tüm dünyada patlak veren gıda krizi ve Türkiye’de artan enflasyon ile döviz kurunda yaşanan dalgalanmaların gıda fiyatlarına etkisi de devam ediyor. Bu kapsamda çok daha avantajlı şekilde alışveriş yapmak isteyenler için Yapı Kredi’den cazip kampanya duyurusu yapıldı. 

GIDA MARKETİ ALIŞVEİRŞLERİNDE 150 TL KAZANMA FIRSATI!

gida-marketi-alisverislerinde-bu-kisilere-150-tl-destek-verilecek-31-ekime-kadar-basvurunuz (2)

Yapı Kredi Bankası WorldCard kampanyası ile gıda marketi alışverişlerinde vatandaşların avantajlı WorldPuan fırsatlarından yararlanması sağlanacak. Kasap, manav ve şarküteri sektörlerinde tek seferde yapılacak ilk 250 TL ve üzeri alışverişlerden sonraki her 250 TL ve üzeri alışverişlere 15 TL, toplamda ise 150 TL WorldPuan kazanma şansı devam ediyor. 

Market ve internet üzerinden Yapı Kredi World Üye İşyerleri kapsamında yapılacak gıda marketi alışverişlerinde geçerli olacak kampanya ile vatandaşların market alışverişlerini kârlı hale getirmeleri sağlanıyor. Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar ile Vakıfbank ve Albaraka Worldcard’lar kampanyaya dahildir. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK? 

World Mobil uygulamasından ilgili kart sahiplerinin kolayca kampanyaya katılarak işlem gerçekleştirmeleri mümkündür. Buna ek olarak SMS ile başvuru yapmak isteyenleri GIDA yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numarasını da yazara 4454’e SMS göndermeleri mümkündür. 

SON BAŞVURU TARİHİ NE ZAMAN?

Halkbank’tan Devlet Destekli Konut Kredisi! Halkbank’tan Devlet Destekli Konut Kredisi!

Gıda marketi alışverişlerinde 150 TL WorldPuan kazanmak isteyenler 1- 31 Ekim 2022 tarihleri arasında başvurularını yapabilirler. 31 Ekim’e kadar geçerli olacak kampanya kapsamında ilgili sektörlerde ve üye işyerlerinde WorldCard’lar ile yapılacak alışverişlere özel 150 TL’ye puan kazanma şansı sunulacak.