Aşkları ve çalkantılı evlilikleri ile bir döneme damga vuran eski futbolcu Gökhan Çıra ile sosyal medya fenomeni ve ünlü iş insanı Selin Ciğerci, iki kez evlenip, iki kez boşandı. İlk olarak 2019 yılında nikah masasına oturan Gökhan Çıra ile Selin Ciğerci, ihanet iddiaları gölgesinde 2021 yılında boşanma yolunu tutmuştu. Ardından 2022 yılında yeniden evlilik kararı alan ünlü çift, aradığı mutluluğu birbirinde bulamadı. Yeni aşklara yelken açan Gökhan Çıra ile Selin Ciğerci ikilisinden ilk yeni evlilik haberi Gökhan Çıra’dan geldi.

Gökhan Çıra’nın Selin Ciğerci’yi aldatması nedeniyle evliliklerini noktaladığı iddia edilen ikilinin ayrılık sonrası hızla yeni aşklara yelken açması dikkat çekmişti. İddia boyutunu da aşan aldatma meselesini kabul eden Gökhan Çıra, bir kez Selin Ciğerci’yi aldattığını ve aldattıktan sonra da söylediğini öne sürmüştü. Bu açıklamalar ile çok ses getiren Gökhan Çıra, üçüncü kez nikah masasına oturmak için hazırlıklara başladı.

EVLİLİK TEKLİFİ ETTİĞİ İDDİA EDİLMİŞTİ

Selin Ciğerci ile boşanmasının ardından gece hayatına hızlı bir dönüş yapan Gökhan Çıra, birkaç güzel isim ile kısa süreli aşklar yaşadı. Şimdilerde bir ilişkisi olduğu bilinen Gökhan Çıra’nın bundan 20 gün önce sevgilisine evlenme teklifinde bulunduğu iddia edilmişti.

Evlilik teklifi ettiği iddia edilen Gökhan Çıra, dün bir paylaşım yaptı. Paylaşımda sevgilisi ile ellerine yer veren Gökhan Çıra, attığı fotoğraf ile iddiaları yanıtlamış oldu.

EVLİLİK İDDİASI DOĞRU ÇIKTI

Araları bozuldu deniyordu! Çağla Şıkel’den Emre Altuğ açıklaması Araları bozuldu deniyordu! Çağla Şıkel’den Emre Altuğ açıklaması

gokhan-ciradan-eski-aski-selin-cigerciyi-kizdiracak-hamle-o-isimle-evleniy

Sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Gökhan Çıra, sevgilisi ile kendi elinde yüzük olan kareyi ‘Evet dedi’ anlamına gelen İngilizce bir üst metin ile paylaştı. Bunun üzerine evleneceğini doğrulamış olan Gökhan Çıra, üçüncü kez nikah masasına oturmak için hazırlanıyor.

Öte yandan Gökhan Çıra’nın aldığı evlilik haberi herkesi şaşırttı. Instagram paylaşımı ile evliliği doğrulayan Gökhan Çıra, sır gibi sakladığı sevgilisinin yüzünü yine göstermedi. Dolayısıyla Gökhan Çıra’nın kiminle evleneceği henüz bilinmiyor.