Kurban etini hemen yemeyin! İdeal süre belli oldu Kurban etini hemen yemeyin! İdeal süre belli oldu

Uzunca bir süredir ekonomi piyasalarında gözlenen olumsuz gelişmelerin varlıklarının korunuyor olması hatta çok çeşitli faktörler çerçevesinde etkilerini daha da arttırmaları, vatandaşların geçim derdine düşmelerine sebep oldu. Nakit ihtiyaçları günden güne artan ve bu kapsamda da ay sonunu getirmek konusunda ciddi bir sıkıntının içerisine düşen vatandaşlar, bankaların artan faizleri sebebi ile nakit desteği alabilecekleri noktaları tek tek elemeye başladı. 

Yüksek faizler sebebi ile banka desteği yolları da kısmen kapanmış olan vatandaşlar kara kara ne yapacaklarını düşünürlerken ümitlendiren kampanya haberi Anadolubank’tan geldi. Son dönemlerde geliştirdiği avantajlı kampanyalar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran özel bankaların başında gelen Anadolubank, her kesimden vatandaşın başvurusuna açık olan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasının ayrıntılarını tüketiciler ile paylaştı. 

ANADOLUBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI KASIM 2022

gunde-210-tllik-odemeye-100-bin-tllik-hizmet-garantisi-anadolubank-ihtiyac-kredisi-kampanya (2)

2022 yılının başından bu yana pek çok farklı kategori altında avantajlı kart kampanyaları ile finansman kampanyaları geliştirerek darda olan tüketicilere destek vermeyi amaçlayan Anadolubank, kasım ayına girilmesi ile birlikte ihtiyaç kredisi ürününü güncellediğini duyurdu. Özel banka, yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı. 

Resmi internet sitesi aracılığı ile kasım ayı ihtiyaç kredisi kampanyasının ayrıntılarını paylaşan Anadolubank, 36 ay vade fırsatı sunduğunu ve ilgili kredi hizmetinin üst limitini başvuru sahibinin bankacılık performansına göre belirleyeceğini bildirdi. Banka, kampanyasına ilişkin örnek hesaplama tablolarını da yayınladı.
Birinci hesaplama tablosu:

  • Kredi tutarı: 50 bin TL
  • Vade sayısı: 36 ay
  • Faiz oranı: Yüzde 2,9
  • Taksit tutarı: 2.508,68 TL

İkinci hesaplama tablosu:

  • Kredi tutarı: 100 bin TL
  • Vade sayısı: 24 ay
  • Faiz oranı: Yüzde 2,9
  • Taksit tutarı: 6.309,31 TL

ANADOLUBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU KASIM 2022

Anadolubank’ın ihtiyaç kredisi kampanyasına başta banka şubeleri olmak üzere bankanın mobil uygulaması ve internet kanalı aracılığı ile de online olarak başvuru yapılabilmektedir.