Yeni yılın kazandıran kampanyalar dönemi erken açıldı. Bu konuda adeta birbiri ile yarış içerisinde olan bankalar, müşterilerine daha avantajlı bir hizmet verebilmek adına kazandıran kampanyalarını derinleştirmeye ve çoğaltmaya başladı. Bu konuda oldukça geniş bir yelpazede kampanya sunan bankalardan biri olan Halkbank’tan bir yeni kampanya duyurusu daha geldi.

Müşterilerine düşük faizli krediler ve yüksek faizli yatırım hesapları gibi çeşitli avantajlar sunmasıyla öne çıkan bankalardan biri olan Halkbank, bu kez Paraf isimli kredi kartı sahibi olan banka müşterilerine özel bir kampanya hazırladığını duyurdu. Kampanyası kapsamında 2.000 TL’ye varan hediye çekleri dağıtacak olan Halkbank, kampanyadan yararlanmak isteyen banka müşterilerinin yapması gerekenleri de açıkladı.

PARAF HARCAMA SÖZÜNE 2.000 TL HEDİYE

halkbank-kesenin-agzini-acti-musterilerine-2000-tl-odeme-yapmaya-baslad

Kampanyadan faydalanmak için alışveriş yapmadan önce kampanyanın anahtar kelimesi ve kartın son altı hanesi aralarında boşluk bırakıp yazılarak Türkiye için 3404; Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) için 3444 numaralı kısa mesaj sistemine SMS atılmasını talep eden Halkbank, kampanyası kapsamında 12 ay boyunca Paraf kredi kartı ile harcama sözü veren ve bu sözü yerine getiren banka müşterilerine 2.000 TL’ye varan ParafPara hediye edeceğini duyurdu.

Kampanyadan kazanılacak ParafPara tutarı için de bir açıklama gerçekleştirmiş olan Halkbank, her ay 5.000 TL harcama sözü veren kredi kartı sahibi müşterilerine 400 TL hediye edecekken, 10.000 TL için 1.000 TL, 15.000 TL için 1.500 TL ve 20.000 TL için 2.000 TL ParafPara hediye edeceğini belirtti. Öte yandan Halkbank, kampanya kapsamındaki şartlara ilişkin de bilgi verdi.

PARAF HARCAMA SÖZÜ 12 AY GEÇERLİ

İmzalar atıldı, taşıt kredisi geri ödemelerine erteleme geldi! İşte detaylar İmzalar atıldı, taşıt kredisi geri ödemelerine erteleme geldi! İşte detaylar

Kampanyaya sadece bireysel asıl Paraf ve Parafly kredi kartları katılabileceğini bildiren Halkbank; Halkcardlar, ticari kartlar, sanal kartlar ve ek kartlar ile kampanyaya katılım sağlanamayacağını şart koştu. Söz verilecek kredi kartının açık ve kullanabilir kart olması gerektiğini bildiren Halkbank, dönemsel gecikmeye girmemiş kartlar için kampanya başvurusu alınabileceğini altını çizdi.

Kampanyanın kayıttan sonraki ilk ekstre kesimi ile başlayacağını bildiren Halkbank, kampanyanın 12 ekstre dönemini kapsayacağını hatırlattı. Her ekstre döneminde, müşterinin kaydolduğu kartıyla verdiği harcama sözü kadar alışveriş yapması gerektiğini bildiren Halkbank, geçmiş dönemlerden gelen taksitli işlemlerin söz verilen tutara dahil olamayacağını belirtti.