Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi kampanyası ile 100 bin TL’ye kadar emeklilere özel kredi fırsatı sağlıyor. Düşük faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleri ile maaşını Halkbank’tan alan ya da emekli maaşını taşıyanlar bu fırsattan yararlanabilecek. 

HALKBANK MUTLU EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ DETAYLARI

Emekli maaşı hesaplamak isteyenler için SGK’dan ilaç gibi hamle geldi! Emekli maaşı hesaplamak isteyenler için SGK’dan ilaç gibi hamle geldi!

Maaşını Halkbank’tan alan veya emekli maaşını bankaya aktarmayı taahhüt edenlere özel tüm nakit ihtiyaçlarının karşılanması için cazip oranlarda kredi fırsatı sunulması hedefleniyor. 100.000 TL’ye kadar sunulan bireysel kredi ürünü ile avantajlı geri ödeme seçenekleri de sunulacak. 36 aya kadar vade seçenekleri ve aylık eşit, artan, azalan, 3 ayda bir eşit ya da serbest ödemeli olarak geri ödeme planlarının hazırlanması da sağlanmaktadır.  

HALKBANK EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI

halkbanktan-emeklilere-25000-tl-odemeler-devam-ediyor-basvuran-emeklilere-dusuk-faizli-ihti (2)

25.000 TL’ye kadar tutarda Halkbank emekli ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanmak isteyenler için yüzde 1,55 faiz oranları uygulanmaktadır. 25.000 TL ve üzeri tutarlarda ise 100 bin TL’ye kadar yüzde 1,69’dan başlayan avantajlı faiz oranları sunulmaktadır. Emekli müşterilerin yararlanabildiği kredi kapsamında avantajlı kredi ödeme seçenekleri de uygulanmaktadır. 

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA 

Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi kapsamında 25.000 TL kredi kullanmak isteyen emekliler için yapılan örnek ödeme tablosuna göre 36 ay vade seçenekleri ile yüzde 1,55 faiz oranları uygulanmaktadır. Aylık 971 TL taksit seçenekleri ile kredi geri ödemeleri yapılabilmektedir. 
100.000 TL ihtiyaç kredisinde ise maksimum 24 ay vade ile yüzde 1,69 faiz oranları belirlenmiştir. Buna göre aylık 5.354 TL taksit seçenekleri ile emeklinin tüm nakit ihtiyaçlarının çözümünde avantajlı oranlardan yararlanması sağlanmaktadır.