Ekonomi piyasalarında ortaya çıkan yükselen grafikler, geçtiğimiz yıldan bu yana vatandaşların en büyük problemlerinden birisi olmaya devam ediyor. Yükselen döviz kurları ve altın fiyatlarına bir de bazı alanlarda yaşanan tedarik problemlerinin eklenmesi sebebi ile hizmetlerin ve hizmet ürünlerinin günden güne daha da zamlandığına şahitlik eden tüketiciler, ellerine geçen maaşlar ile ay sonlarını getirememeye başladı. 

Sene boyunca açıklanan zamlar sebebi ile en temel ihtiyaçlarını dahi karşılayamayacak duruma gelen vatandaşlar hükümet kanalından gelecek olan zam haberlerini merak ile beklerken yeni dönemin olumsuz ekonomik koşullarından en çok zarar gelen kesimi arasında yer alan emekliler, nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına araştırmalarına devam ediyorlar. 

Emekli vatandaşların mevcut maaşları ile geçinemediklerini ve bu sebep ile de her ay borçlarına borç eklemek durumunda kaldıklarını fark eden kamu bankası Halkbank, sene bitmeden emeklilere iki farklı kategori altında nakit desteği sağlayacağını açıkladı. Bu kapsamda düşük faiz oranları belirleyen kamu bankası, detayları emekliler ile paylaştı. 

EMEKLİ MİNİ KREDİ KAMPANYASI HALKBANK ARALIK 2022

Emekli maaşı hesaplamak isteyenler için SGK’dan ilaç gibi hamle geldi! Emekli maaşı hesaplamak isteyenler için SGK’dan ilaç gibi hamle geldi!

halkbanktan-emeklilere-kredi-paketleri-isteyene-5-bin-tlye-isteyene-100-bin-tlye-varan-anin

Halkbank nakde olan ihtiyacı düşük seviyede olan emekli vatandaşlar için “Emekli Mini Kredisi” başlığı altında yeni bir kredi kampanyası düzenlediğini duyurdu. Söz konusu kampanya kapsamında verilecek olan azami nakit desteğinin 5 bin TL olduğunu ifade eden kamu bankası, kredi ürününün başlangıç faizini yüzde 1,58, azami vade sayısını ise 36 ay olarak açıkladı. 

MUTLU EMEKLİ KREDİ KAMPANYASI HALKBANK ARALIK 2022

Nakit ihtiyacı yüksek seviyelerde olan emekli vatandaşlar için “Mutlu Emekli Kredisi” başlığı altında yeni bir kredi kampanyası düzenlediğini duyuran kamu bankası Halkbank, bu kredi ürünü kapsamında verecek olduğu azami nakit desteğini 100 bin TL olarak açıkladı. Banka kredi ürünün başlangıç faizini yüzde 1,55, azami vade sayısını ise 36 ay olarak bildirdi.