Sebze ve meyvede yüzde 25 indirim başladı Sebze ve meyvede yüzde 25 indirim başladı

Shivani Tomar ve Radheshyam Tomar isimli genç çift, Morena ilçesine bağlı Ratanbasai köyünde öldürüldü. Shivani'nin ailesi, kızlarının Balupura köyünden Radheshyam ile ilişkisine karşı çıkıyordu. Olay, Radheshyam'ın babası, oğlunun ve Shivani'nin birkaç gündür kayıp olduğunu ve öldürüldüklerini düşünerek polise başvurunca ortaya çıktı.

KAÇTIKLARI DÜŞÜNÜLMÜŞTÜ

Morena ilçesinde görevli polis yetkilisi Parmal Singh Mehra'ya göre, Shivani'nin babası Rajpal Singh Tomar ve Radheyshyam'ın ailesi, gençlerin kaybolduğuna dair Ambah polis karakoluna başvuruda bulundu. Başta her iki gencin de kaçtığı düşünülse de, kimsenin onları köyden ayrılırken görmediği ortaya çıktı.

ÖLDÜRDÜĞÜNÜ İTİRAF ETTİ

Ambah bölgesindeki polis ve devlet acil durum ekibi (SDERF), Chambal Nehri'nde iki cesedi bulmak için arama çalışmalarına devam ediyor. Shivani'nin babası Rajpal Singh Tomar, kızını ve Radheyshyam'ı bir arada bulduktan sonra öldürdüğünü itiraf etti ve cesetleri Chambal Nehri'ne attığını belirtti.

Radheyshyam'ın ailesi, gençlerin geçen ay kaçtıklarını ve Uttar Pradesh'de bulunduklarını belirtti. 1 Haziran'da Shivani'nin babası, Radheyshyam'ın ailesine oğullarını ikna etmeleri ve onu başka bir yerde yaşamaya teşvik etmeleri için bir uyarıda bulundu.