Artan otomobil fiyatlarının ardından otomobil devlerinden cazip kampanyalar gelemeye başladı. Hyundai’ın sevilen birçok modelinde geçerli indirim fırsatları, yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranları ile kredi imkanı ve Mayıs 2023’te ödeme imkanı sunulacak. 

Hyundai i10, Elantra, Bayon ve Kona modellerini şimdi alan, Mayıs 2023’te ödemelerine başlayarak hayalini kurduğu modeli kolayca satın alabilecek. Ekim ayına özel başlayan kampanyalar kapsamında sıfır araç almak isteyenler için avantajlı oranlar sunuluyor. 

ARACINIZI ŞİMDİ ALIN, ÖDEMEYE MAYIS 2023’TE BAŞLAYIN!

Hyundai’ın sevilen ve en çok tercih edilen modellerinde geçerli olmak üzere cazip ödeme seçenekleri sunulmaya devam ediyor. 1 Ekim – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında geçerli kampanya kapsamında i10, Elantra, Bayon, Kona Elektrik modellerinde geçerli kampanya ile ilgili Hyundai modellerinden birine sahip olmak isteyenler için avantajlı ödeme planları sunuluyor. 

YÜZDE 0,99 FAİZLİ KREDİ FIRSATI!

i10-bayon-elantra-kona-aracini-simdi-alanlar-odemeye-mayis-2023te-baslayacak-faiz-oranlari- (2)

Yeni bir Hyundai otomobil satın almak isteyen vatandaşlar için ödeme erteleme imkanlarının yanı sıra uygun taşıt kredisi seçenekleri de sunuluyor. Ekim ayına özel yapılan kampanyalar kapsamında i20 ve Kona modellerine geçerli düşük faiz fırsatı uygulanacak. 

Hyundai i20 ve Kona modellerinde 50.000 TL’ye varan kredi, 12 ay vade ve yüzde 0,99 faiz oranları ile uygulanacak. İster düşük faizli kredi fırsatından isterseniz de indirim seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. 

HYUNDAİ İ20 MODELLERİNDE 7.000 TL İNDİRİM FIRSATI!

Beş kişinin hayatını kaybettiği Titan denizaltıyla yolculuktan son anda vazgeçenler anlattı Beş kişinin hayatını kaybettiği Titan denizaltıyla yolculuktan son anda vazgeçenler anlattı

Hyundai i20 modelini satın almak isteyenler için 7.000 TL’ye varan indirim seçenekleri de sunuluyor. İster indirim olanaklarından isterseniz de düşük faizli kredi seçeneklerinden yararlanarak hayalini kurduğunuz araca kolayca sahip olabilirsiniz. Hyundai Kona modellerinde ise 5.000 TL indirim seçenekleri sunulacak. 
31 Ekim 2022 tarihine kadar Hyundai’ın ilgili otomobil kampanyalarından birine başvuru yaparak hayalini kurduğunuz aracı en uygun ödeme seçenekleri, indirim fırsatları ve ödeme erteleme imkanı ile kolayca satın alabilirsiniz.