Survivor 2023 kadrosu şekillenmeye başladı! 4 isim belli oldu! Eski eşlerin de yarışacağı iddiası gündem yarattı! Survivor 2023 kadrosu şekillenmeye başladı! 4 isim belli oldu! Eski eşlerin de yarışacağı iddiası gündem yarattı!

Galatasaray şampiyonluk parolasıyla yola çıktığı yeni sezonun başında oldukça ses getiren transferlere imza attı. Bu transferlerden biri de kiralık olarak Galatasaray'a transfer olan Mauro Icardi oldu. Dünyanın önde gelen kulüplerinden biri olan Paris-Saint Germain'den transfer edilen yıldız oyuncu, Türkiye'ye adım attığı günden bu yana spor basınından çok magazin basınının gündemine geldi. 

Yıldız golcü Mauro Icardi'nin eşi ve aynı zamanda Menajeri Wanda Nara ile olan ilişkisi attığı gollerden fazla konuşuldu. Golcü oyuncu sarı kırmızılı formayla ilk maçlarında rakp ağları havalandırmayı başaramasa da her gün magazin sayfalarında boy göstermeyi başardı. Icardi'nin Türkiye'de hemen herkes tarafından tanınmasını sağlayan ilişkisi tam manasıyla yılan hikayesine döndü. Hatta yıldız oyuncunun performansında yaşanan düşüklüğün ve ilk maçlarında gol bulamamasının sebebi olarak bile bu ilişkisi gösterildi.

Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara ile aralarının bozulmasının altında yatan sebebin Türkiye'ye gelmek istememesi olarak gösterilmişti. Bu durum öyle bir noktaya geldi ki, Wanda Nara, eski eşinden olan çocuklarını dahi Icardi ile birlikte Türkiye'de bırakarak golcü oyuncuyu terk etti. Bir anda Türkiye'de büyük bir üne sahip olan Wanda Nara'nın, Türkiye'yi ve Icardi'yi terk ettikten sonraki hayatı da merak konusu oldu. Icardi'nin eşi Wanda Nara'nın tüm ocukları bırakıp Türkiye'den gittikten sonra rapçi L-Gante ile bir ilişki yaşadığı da iddialar arasındaydı.

Dünya Kupsı nedeniyle liglere verilen ara sırasında tatil fırsatı yakalayan Icardi'nin Maldivler'de tatilde olduğu biliniyordu. Sosyal medyada hem Icardi hem de Wanda Nara'yı takip eden insanlar ilginç bir detay farketti. Hem Wanda Nara hem de Icardi Maldivler'de ayrı ayrı çekilen fotoğrafları paylaşıyordu. 

Mauro Icardi'nin son paylaşımı ise takipçilerini şoke etti. Boşandıkları söylenen çiftin Türkiye'ye el ele gelme ihtimalini doğuran bu paylaşımda, Icardi, Wanda Nara hakkında duygusal sözler sarf etti. "Hayatımın kadını değildin. Hayatımı değiştiren kadındın." ifadelerini kullanan golcü oyuncu, ilişkilerine ikinci bir şans verdiklerini ifade eden Icardi, eşini sevdiğini de paylaşıma eklemeyi unutmadı. Bu paylaşım Icardi ve Wanda Nara çiftini yeniden magazin gündemine taşıdı.