Vatandaşların her geçen gün artan nakit ihtiyaçlarına bankalardan avantajlı oranlarla çözümler gelmeye devam ediyor. Banka ihtiyaç kredisi faiz oranlarının da bir süredir yüksek seyretmesinin ardından en uygun kredileri arayanlar için bir banka daha kampanya başlattı. 

Avantajlı kredi kampanyası kapsamında faiz oranları yüzde 0,89’a kadar düşürüldü. Ekim ayının sonuna kadar ilgili ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yapanların rahatlıkla birçok avantajdan yararlanması sağlanacak. Bu kişilerden dosya masrafı da alınmayacak.  

YÜZDE 0,89 FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI 

Asgari ücret ara zam kararı Resmi Gazete'de Asgari ücret ara zam kararı Resmi Gazete'de

ihtiyac-kredisi-faiz-orani-yuzde-089a-kadar-dustu-nakit-ihtiyaci-olanlara-10000-tl-masrafsi (2)

Bankacılık sektörünün önde gelen bankalarından Burgan Bank, Avantajlı Kredi Kampanyası kapsamında yüzde 0,89 faizli Dijital İhtiyaç Kredisi veriyor. 10.000 TL’ye kadar dijital ihtiyaç kredisi kapsamında dosya masrafı olmadan kredi kullandırılması hedefleniyor. Avantajlı faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleri ile kredi kullandırılacak. 

Düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında Burgan Bank avantajlarından yararlanacak 10.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredinizi kolayca kullanabilirsiniz. Yüzde 0,89 faizli ihtiyaç kredisine 18 yaşından büyük tüm T.C. vatandaşları başvuru yapabilmektedir. 

10.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU!

Burgan Bank ON kapsamında yer alan Avantajlı Kredi Kampanyası kapsamında yüzde 0,89 faiz oranları ile avantajlı seçenekler sunulmaya devam ediyor. Dosya masrafı olmadan kullandırılacak kredi kapsamından yararlanmak için sadece 30 gün içinde ilk defa ON’lu olacak müşterilerin 6 aya varan taksitlerle 10.000 TL’ye kadar kredi kullanması sağlanacak. 

Kampanyaya özel kredi tahsis ücreti alınmamaktadır. ON İnternet veya Mobil kanalları üzerinden başvuru yapılabilmektedir. Kampanya kapsamında belirlenen kredi şartlarını sağlayan vatandaşlar rahatlıkla başvurularını ileterek krediden yararlanabilmektedir. 

31 EKİM SON BAŞVURU TARİHİ! 

10 – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında geçerli kampanya kapsamında dijital kanallar üzerinden başvuru yaparak anında 10.000 TL’ye kadar kredi kullanılabilecek. 10.000 TL kredi için 6 ay vadede yüzde 0,89 faiz oranları ile yapılan örnek hesaplamada aylık taksit oranları ise 1.732TL olarak hesaplanıyor.