QNB Finansbank Mobil uygulama üzerinden yapılacak ihtiyaç kredisi başvurularında yeni kampanyasını duyurdu. Aylık %1,74 faiz oranı üzerinden acil nakit ihtiyacını karşılamak kolay hale geliyor. Bireysel banka müşterilerine özel istenen kredi tutarı en fazla 36 aya bölünerek aylık taksitlerle geri ödenebiliyor. Kişiye özel ödeme planı kullanılarak kredili limitine göre oluşturuluyor. 

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunanlar 50.000 TL'ye kadar olacak tüm kredi talepleri için 36 ay vade fırsatından yararlanabilecek. 50.000 TL ile 100.000 TL arası kredi başvurularında ise 24 ay vade, 100.000 TL ve üzeri kredi başvurularında 12 ay vade ile işlem uygulanacak.

BİM indirimleri başladı: 5 kilosunu 99 TL'ye düşürdü BİM indirimleri başladı: 5 kilosunu 99 TL'ye düşürdü

%1,74 DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

ihtiyac-kredisinde-faiz-orani-dustu-174-oranla-kredi-resmen-aciklandi (2)

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyenlerin QNB Mobile uygulaması üzerinden web sitesi aracılığı ile ya da en yakındaki banka şubesine giderek başvuru yapılabilir. Kişiye özel avantajlardan faydalanabilmek için başvuru sırasında talep edilecek kredi tutarı ve vade aralığı önemli oluyor. 

%1,74 DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ ÖDEME TABLOSU

Aşağıdaki tablo incelenerek 30.000 TL tutarındaki kredinin aylık geri ödeme planı detayları ile öğrenilebilir:

  • Kredi tutarı: 30.000 TL
  • Kredi aylık vade süresi: 36 ay
  • Kredi faiz oranı: %1,74
  • Kredi aylık taksit tutarı: 1.210,32 TL

%1,74 DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ 5 FARKLI FİNANSMAN SEÇENEĞİ

QNB Finansbank bireysel kredi başvurularında 5 farklı finansman seçeneği sunuyor. Bunlar arasında; Tanışma Kredisi, Kampanyalı İhtiyaç Kredisi, Borç Transfer Kredisi, Kamu Çalışanlarına Özel Kredi ve Finansmaaş Kredisi yer alıyor. QNB Finansbank tanışma kredisi düşük faiz oranları ile değerlendiriliyor. Kampanya döneminde olan ihtiyaç kredisi ise son bir yıl içerisinde banka aracılığı ile ihtiyaç kredisi kullanmamış olanlar faydalanabiliyor. Borç transfer kredisi kapsamında tüm borçlar tek bir noktaya toplanıyor. Kamu çalışanlarına özel sunulan avantajlı kredi paketi ise 3 ay ertelemeli olarak kullanılabiliyor. Tüm çalışma maaşını QNB Finansbank'tan alan finansmaaş kredisi kampanyasını faizli kredi talebi ile iletebiliyor.