Enflasyonun çok çeşitli faktörler sebebi ile giderek yükselmesi, bankaların promosyon rekabetlerini kızıştırdı. Kurumlar ve emekli vatandaşlar ile promosyon sözleşmeleri imzalayan özel bankalar ve kamu bankaları, yeni dönemde güncellenen tutarlar ile hesaplara aktarılan promosyon ödemeleri için harekete geçti.

Sene başından bu yana dur durak bilmeden yükselen enflasyon, gündelik hayat şartlarının giderek daha da pahalılaşmasına sebep oldu. Bu noktada bütçeleri yetersiz kalan vatandaşlar, karşılıksız bütçe desteği alabilecekleri noktaları araştırmaya başladı. Bu kapsamda ellerini taşın altına koyan özel bankalar ve kamu bankaları, promosyon sözleşmelerini güncelleyerek ek ödeme tutarlarını artan enflasyon kapsamında yeniden duyurdu. 

Bir süredir emekli promosyonu kampanyaları ile gündeme gelen ve ekim ayı itibari ile de 10 bin TL’ye ulaşan ek ödeme tutarları ile olay yaratan bankalar, bu kez de kurum çalışanları için geliştirdikleri promosyon kampanyaları ile adlarından söz ettirdi. Geçtiğimiz haftalarda bankalar ile yürüttükleri promosyon görüşmelerinden olumlu sonuçlar alan kamu kurumları gündeme bomba gibi düşerken iki kamu kurumundan daha promosyon sözleşmesi haberi geldi. 

İKİ KAMU ÜNİVERSİTESİ PROMOSYON SÖZLEŞMELERİNİ YENİLEDİ!

iki-devlet-kurumu-daha-yeni-promosyonlari-duyurdu-24-bin-500-ve-30-bin-tllik-odemeler-hes (2)

Gündemden düşmeyen promosyon ödemeleri, yeni günde de dikkat çeken yeni gelişmeler ile adından söz ettirdi. Ankara Üniversitesi ve Uludağ Üniversitesi, tüm personellerini kapsayan promosyon sözleşmelerini güncellediklerini duyurdu. 

GÜNCEL TUTARLAR DUYURULDU!

Türkiye İş Bankası ile yürüttükleri promosyon görüşmelerinin sonuca bağlandığını duyuran Ankara Üniversitesi, güncel tutarın 10 bin 930 TL’den 24 bin 500 TL’ye yükseltildiğini bildirdi. Kamu üniversitesi, promosyon ödemelerinin ekim ayı içerisinde çalışanların hesaplarına aktarılacağını duyurdu. 

Kurban etini hemen yemeyin! İdeal süre belli oldu Kurban etini hemen yemeyin! İdeal süre belli oldu

Uludağ Üniversitesi de promosyon sözleşmesini güncellediğini duyurdu. 7 bin 500 kişilik personel kadrosuna sahip olduğunu belirten devlet üniversitesi, Türkiye Ekonomi Bankası ile anlaşmaya vardıklarını ve sonuç olarak da çalışanlara 30 bin TL’lik promosyon ödemesinin yapılacağını bildirdi. Üniversite yönetimi, promosyon ödemelerinin ekim ayı içerisinde hesaplara aktarılacağını müjdeledi.