Türkiye’de artan otomobil fiyatlarının ardından vatandaşlar uygun taşıt kredilerini araştırmaya devam ediyor. Vakıfbank’tan yapılan kredi kampanyası ise araç almak isteyenlere destek oluyor. Aylık 3.251 TL taksit oranları ile 3 ay ertelemeli ikinci el taşıt kredisi detayları belli oldu… 

VAKIFBANK 2. EL TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI 

Otomobil piyasalarında fiyatların son dönemde iyice yükselmesinin ardından vatandaşlar uygun kredi paketlerini araştırmaya başladı. Özellikle artan döviz kuru, enflasyon ve küresel de görülen çip krizi gibi nedenler bağlı olarak yaşanan fiyat artışlarına karşı kredi paketleri birçok kişiye destek olacak. 

Vakıfbank tarafından duyurulan İkinci El Taşıt Kredisi Kampanyası kapsamında 48 aya varan vade seçenekleri ve yüzde 1,59’dan başlayan faiz oranları ile kredi desteği verilmesi hedefleniyor. 

Vakıfbank, 3+1 dubleks dair için 373 bin TL istiyor! Vakıfbank, 3+1 dubleks dair için 373 bin TL istiyor!

3 AY ERTELEMELİ İKİNCİ EL TAŞIT KREDİSİ FIRSATI! 

ikinci-el-arac-almak-isteyenlere-mujde-devlet-bankasi-harekete-gecti-odemeler-3-ay-sonra-ba (2)

İkinci el araç sahibi olmak isteyenlerin avantajlı oranlarla kullanabilecekleri taşıt kredilerinde uygun geri ödeme seçenekleri sunulmaya devam ediyor. Vakıfbank 2. El Taşıt Kredisi ile ister 3 ay ödemesiz dönem eşit taksitli, aylık eşit, 3 ayda bir taksitli, son taksit balon ödemeli veya değişken taksitli olarak geri ödeme planlarının hazırlanması sağlanabiliyor. Avantalı oranlarla araç sahibi olmak isteyenler için uygun çözümler sunulacak. 

AYLIK 3.251 TL TAKSİT ORANLARI İLE TAŞIT KREDİSİ 

Vakıfbank’ın ikinci el taşıt kredisi kampanyası kapsamında aylık düşük taksit oranları ile araç kredisi desteği verilmeye devam ediyor. 100.000 TL ikinci el taşıt kredisi için 48 ay vade ve yüzde 1,59 faiz oranları üzerinden yapılan örnek hesaplamada aylık 3.251,90 TL taksit oranları belirlenmiştir. Cazip faiz oranları ve avantajlı geri ödeme planları ile kredi kullanarak hayallerinizdeki araca kolayca sahip olabilirsiniz. 3 ay ödemesiz dönem fırsatları ile kredi sunulmaya devam ediyor.