Vatandaşların son zamanlarda daha yoğun bir ilgi ile takip ettikleri taşıt kredisi paketleri, hiç kuşkusuz otomobil fiyatlarının maliyetli bir hal almasıyla birlikte daha çok talep görmeye başladı. Bu kapsamda bazı bankalar, kredi faiz oranını düşürüp, diğer bankalar ile rekabet etmeye çalışırken; bazı bankalar ise, kredilerinin geri ödemelerine odaklanarak, vatandaşların cebini rahatlatmak için harekete geçti.

Vatandaşların geri ödemeleri daha kolay yapabilmesi için taşıt kredileri kapsamında geri ödemelere odaklanan bankalardan biri olmasıyla dikkat çeken Denizbank, yeni kredi kampanyasının startını verdi. Bu kapsamda kredilerin geri ödemelerine el atan Denizbank, ödeme erteleme kolaylığı getirdi. Üstelik bu kolaylık Denizbank’ın sunduğu tek avantaj olarak da kalmadı.

DENİZBANK TAŞIT KREDİSİ AVANTAJLARI

imzalar-atildi-tasit-kredisi-geri-odemelerine-erteleme-geldi-iste-detaylar

Hem sıfır hem de ikinci el araçlar için taşıt kredisi sağlayan Denizbank, taşıt kredisi kapsamında yapılan başvuruların onay ya da ret süresini 1 iş gününe indirdi. Oldukça hızlı sonuçlanan Denizbank taşıt kredisi başvurusu kapsamında dijitalden başvurular da başladı. Aynı zamanda geri ödemelerde üç aya kadar erteleme ve kişiye özel ödeme planları da sağlayan Denizbank, otomobil alacaklara şu ifadeler ile seslendi:

“Hayallerinizdeki 0 km. ya da 2. el araçlara, en uygun taşıt kredisi sunan Denizbank'la ulaşabilirsiniz. Uygun ödeme planları hazırlayarak ayağınızı yerden kesen Denizbank, taksitlerinizi 3 ay erteleme fırsatı sunar. Piyasa şartları baz alındığında en uygun vade ve faiz oranları ile otomobil kredisi her zaman elinizin altında.”

Emekli maaşı hesaplamak isteyenler için SGK’dan ilaç gibi hamle geldi! Emekli maaşı hesaplamak isteyenler için SGK’dan ilaç gibi hamle geldi!

DENİZBANK TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANI

Denizbank’ın taşıt kredisi kampanyası kapsamında sunduğu tek avantajlar, ödeme erteleme kolaylığı ya da esnek geri ödeme planları olmadı. Aynı zamanda vade süreleri ve faiz oranlarında da kolaylıklar sağlayan Denizbank, araç bedeline göre değişmekle birlikte 48 aya kadar vade sağlanabileceğini bildirdi.

Tüm bunlara ek olarak, yine araç bedeline göre değişmekle birlikte, yüzde 70’e varan nakit desteği sağlayan Denizbank, taşıt kredisi kapsamında faizleri sabitledi. Bu kapsamda faizi de düşüren Denizbank, ocak ayı için sabit yüzde 2,72’den taşıt kredisi vermeye başladı.