Ekonomi piyasalarının yukarı yönlü hareketleri ve diğer olumsuz faktörlerin varlığı hemen hemen her sektöre yüksek oranlı zamlar aracılığı ile yansıdı. Tüketicilerin temel ihtiyaç ürünleri için belirlenmiş olan etiket fiyatları son zamanların en yüksek seviyeleri olarak kayda geçerken vatandaşlar uygun fiyatlar karşılığında alışveriş yapamaz hale geldiler. 

Yalnızca “lüks” olarak nitelendirilen ürünlere değil, temel ihtiyaç kalemlerine de yüksek oranlı zamların yansıtılmış olması vatandaşların yaşam standartlarından ödün vermelerine sebep oldu. Bütçelerine uygun fiyatlar karşılığında alışveriş yapabilmek adına indirim kampanyalarını takip eden vatandaşlar için firmalardan kasım ayı indirim müjdeleri gelirken yine de pek makul olmayan fiyatlar, vatandaşların bütçe desteklerine ihtiyaç duymalarına yol açtı. Bu noktada devreye giren Ziraat Bankası, 30 Kasım tarihine kadar geçerliliği bulunan yeni e- ticaret kampanyasını tüketiciler ile paylaştı. 

Asgari ücret ara zam kararı Resmi Gazete'de Asgari ücret ara zam kararı Resmi Gazete'de

ZİRAAT BANKASI’NDAN E- TİCARET HARCAMALARINA İNDİRİM FIRSATI!

indirim-sezonu-basladi-ziraat-bankasi-harekete-gecti-internet-harcamalarina-250-tl-hediye-e

Zorlu ekonomik şartların gün yüzüne çıktığı şu günlerde tüketicilerin bütçelerini ferahlatabilmek ve dolayısı ile de kendi müşteri sayısını arttırabilmek adına birçok farklı kategori altında birbirinden avantajlı kampanyalar geliştiren Ziraat Bankası, “indirim ayı” olarak bilinen kasım ayı için de özel bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. 

Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden duyurulmuş olan yeni kampanya haberine göre 30 Kasım tarihine kadar Bankkart anlaşmalı e-ticaret platformlarından 500 TL ve üzeri tutarlarda harcama yapanlara 50 TL, toplamda ise 250 TL tutarında Bankkart Lira hediyesinin verileceği bilgisi kaydedildi. 

ZİRAAT BANKASI E- TİCARET KAMPANYASININ AYRINTILARI

Ziraat Bankası tarafından geliştirilmiş olan toplamda 250 TL tutarında Bankkart Lira hediyeli e- ticaret kampanyası, yalnızca bankanın mevcut müşterileri için geçerlidir. Kampanya kişi ismine tanımlıdır. Bir müşteri birden fazla karta sahip olsa dahi kampanya kapsamında en fazla 250 TL değerinde para hediyesi kazanabilecektir. Kampanya katılımı ise ilk harcamadan önce Bankkart Mobil uygulaması veya bankanın resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirilmelidir.