Zam geldi, Bakan Yanık SED ödemesi alanlara seslendi! Zam geldi, Bakan Yanık SED ödemesi alanlara seslendi!

Yeni dönemin ekonomik zorlukları kapsamında vatandaşların desteğe ihtiyaç duydukları birçok farklı alan için avantajlı kampanyalar geliştirmeye devam eden ING Bank, sene sonuna doğru yaklaşıldığı şu günlerde tüm senenin aksine indirimler ile müjdelenmeye başlanan akaryakıt fiyatlarına karşı tüketiciler için bir destek kampanyası geliştirdiğini bildirdi.

ING Bank resmi internet sitesi üzerinden duyurmuş olduğu yeni akaryakıt indirimi kampanyası kapsamında kısa zaman önce yenilenen Total Energies istasyonları ile anlaşmaya vardığını belirtti. Banka, yeni iş birliği çerçevesinde düzenlemiş olduğu akaryakıt indirimi kampanyasına ilişkin detayları paylaştı. 

ING BANK’TAN AKARYAKIT İNDİRİMİ DUYURUSU!

ing-bank-karti-olanlar-dikkat-akaryakit-harcamalariniza-50-tl-hediye-edilecek

ING Bank, darda olan müşterilerinin yardımlarına bir kez daha yetişti. Banka, artan akaryakıt fiyatlarına karşı son dönemlerde indirim müjdesi veriliyor olsa da sene boyunca tüketicilerin bütçelerini sıfırlanma noktasına getiren benzin, motorin ve LPG için yeni bir indirim kampanyası geliştirmiş olduğunu duyurdu. 

ING Bank yeni kampanyası kapsamında TotalEnergies istasyonları ile anlaşmaya vardığını belirtti. Banka Garanti BBVA postuna sahip olan TotalEnergies istasyonlarından 4 farklı günde tek seferde yapılacak olan 250 TL ve üzeri tutarlı akaryakıt harcamalarına, 50 TL değerinde para puan hediyesi vereceğini ifade etti. 

ING BANK AKARYAKIT İNDİRİMİ KAMPANYASI DETAYLARI

ING Bank’ın TotalEnergies ile yapmış olduğu iş birliği kapsamında geliştirilmiş olan 50 TL değerinde para puan hediyesi kazanımlı yeni akaryakıt kampanyası, 31 Aralık tarihine kadar başvurulara açık tutulacaktır. Söz konusu kampanya yalnızca bireysel ING Bank kartı kullanıcılarını kapsamaktadır. Kampanyadan kazanılan hediye TL’ler, 6 Ocak 2023 tarihinde harcamanın yapıldığı asıl karta aktarılacaktır. 

ING Bank yeni akaryakıt kampanyasının katılım gerektirdiğini bildirmiştir. Bu kapsamda yalnızca SMS ile yapılan başvuruları kabul ettiğini belirten banka, bankaya kayıtlı bulunan cep telefonu üzerinden TE2022 yazılıp 2202’ye kısa mesaj gönderilmesi gerektiğini bildirdi. Banka, söz konusu katılım mesajının 250 TL’lik ilk harcamadan önce gönderilmiş olması gerektiğini vurguladı.