2018 yılında yürürlüğe giren Sosyal Güvenlik Kurumu maaş ödemeleri protokolü hem kamu bankalarının hem de özel bankaların emekli vatandaşlara maaşları haricinde ödeme yapılmasını sağladı. Bu kapsamda emekli müşteri sayılarını arttırmak isteyen bankalar arasında sağlam bir rekabet ortamı oluşurken yeni dönemde yükselmeye devam eden enflasyon, bankaların promosyon savaşlarının büyümesine sebep oldu.

ÖSYM engelini aşan öğrenciler ev sahiplerine takıldı! Öğrencilere kiralık ev fiyatları cep yakıyor ÖSYM engelini aşan öğrenciler ev sahiplerine takıldı! Öğrencilere kiralık ev fiyatları cep yakıyor

Sene başından bu yana yükselen enflasyon karşısında emekli vatandaşlara sundukları promosyon ödemelerini güncelleyen bankalar, son kampanya düzenlemesini kasım ayının başında yaptı. Mevcut kampanyasını güncelleyen bankaların başında gelen ING Bank promosyon ödemesinin limitini 7 bin 500 TL’ye yükseltirken emekli vatandaşlar için ek bir kampanya daha geliştirdiğini bildirdi. Özel banka, kasım ayının sonuna kadar geçerlilikleri bulunan ek ödeme kampanyalarına ilişkin ayrıntıları paylaştı. 

ING BANK’TAN EMEKLİLERE PROMOSYON ÇAĞRISI!

ing-bank-resmen-duyurdu-emeklilere-7500-500-tl-odeme-yapilacak-son-basvuru-tarihi-30-kasim (2)

Sene başından bu yana hemen hemen her ay emekli promosyonu kampanyasının içeriğini düzenleyen ING Bank, kasım ayının başında da güncel bir duyuru paylaştı. Yeni duyurusunda promosyon ödemelerini güncellemiş olduğunu bildiren banka, maaş hesabını kasım ayının sonuna kadar taşıyan ve bankada en az 3 yıl kalacağının sözünü veren tüm emeklilere, şu tutarlarda ek ödeme yapacağını belirtti:

  • SGK maaşı 3.499 TL’ ye kadar olanlara: 4.500 TL
  • SGK maaşı 3.500- 7.499 TL aralığında olanlara: 5.250 TL
  • SGK maaşı 7.500- 9.999 TL aralığında olanlara: 6.750 TL
  • SGK maaşı 10.000 TL ve üzeri tutarlarda olanlara: 7500 TL

ING BANK FATURA TALİMATI KAMPANYASI

7 bin 500 TL’lik üst limit ile duyurmuş olduğu kasım ayı emekli promosyonu kampanyasına ek olarak bir kampanya daha geliştirdiğini duyuran ING Bank, maaş hesabının taşınmasının ardından verilecek olan iki adet otomatik fatura ödeme talimatına 500 TL tutarında para hediyesi vereceğini bildirdi. Bu ödemenin maaş bareminden bağımsız olduğunu belirten banka, dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.