Türkiye’de son dönemde görülen ekonomik sıkıntılar birçok işletme üzerinde de olumsuz etki yaratıyor. Özellikle TL’nin değer kaybetmesiyle başlayan süreçte birçok işletme kenardaki birikimlerini değerlendirmek için en uygun vadeli mevduat faizlerini araştırmaya devam ediyor.

4A 4B 4C BAĞKUR Memur SSK EYT emeklilerine müjde! 31 Ağustos tarihine kadar 10.000 TL ek ödeme hesaba yatacak 4A 4B 4C BAĞKUR Memur SSK EYT emeklilerine müjde! 31 Ağustos tarihine kadar 10.000 TL ek ödeme hesaba yatacak

ING Bank tarafından duyurulan yeni kampanya kapsamında KOBİ Dijitalliler parasını ilgili hesaba yatırmaları halinde yüzde 25 güncel hoş geldin faizi fırsatlarından yararlanabilecek. Parasının kenarda boş boş yatmasını istemeyen tüm KOBİ’ler söz konusu fırsattan yararlanabiliyor.

KOBİ DİJİTALLİLERE 90 GÜNDE EN YÜKSEK FAİZ GETİRİSİ

ING Bank’ın güncel hoş geldin faiz oranlarından yararlanarak KOBİ Dijitallilerin parasını en yüksek faiz oranları ile değerlendirmeleri sağlanacak. Bu kapsamda e – Turuncu Hesap açtıranlar ayrıca her zaman ekstralı faiz seçeneklerinden de yararlanabiliyor.

90 gün boyunca yüzde 25 güncel hoş geldin faizi ile parasını katlamak isteyen KOBİ’ler için ayrıcalıklı seçenekler sunulacak. Ayrıca her an para çekme ve yatırma işlemleri de vadsi bozulmadan ilgili hesap üzerinden yapılabiliyor.

İLK KEZ KOBİ DİJİTALLİ OLACAKLAR YARARLANACAK!

ing-banktan-isletme-sahiplerine-buyuk-destek-kobiler-90-gun-vadede-en-yuksek-faiz-oranlarin-1

İlk defa ING Bank KOBİ Dijitalli olacak şahıs firmalarının yararlanabileceği vadeli mevduat hesabı avantajları devam ediyor. 90 gün boyunca koşulsuz şartsız yüzde 25 güncel hoş geldin faizi uygulanacak. Ayrıca aylık 2.000 TL harcama yaparak bir sonraki ay boyunca ek faiz kazanma şansı da sunuluyor.

ING Bank Mobil üzerinden veya diğer kanallardan e – Turuncu Hesap açma işlemlerinin tamamlanmasının ardından ilk defa KOBİ Dijitalli olan şahıs firmaları yüksek hoş geldin faiz oranlarından yararlanabilecekler.

ING BANK KOBİ VADELİ MEVDUAT HESAPLAMASI

ING Bank e – Turuncu Hesap açtıran KOBİ Dijitalliler 90 gün vadede yüzde 25 hoş geldin faizinden yararlanarak, 15.000 TL birikimi için vade sonunda net 15.878,43 TL kazanç elde edebilecek. Vade ve hesap bakiyesine göre faiz getirisi oranları da değişiklik gösterebilir.