2022 yılına girildiği andan bu yana yüksek oranlarda seyreden enflasyon, gündelik hayat akışı içerisinde satışta olan hizmet başlıklarına ve diğer hizmet ürünlerine de yüksek oranlı zamlar aracılığı ile yansıdı. Kendisini günden güne daha çok hissettiren enflasyon sebebi ile alım güçleri düşen ve buna bağlı olarak da nakde olan ihtiyaçları üst seviyelere ulaşan vatandaşlar, 2022 yılı tamamlamadan bu ihtiyaçlarını giderebilmek adına araştırmalarını hızlandı.

2023 yılına girilmesi ile birlikte birçok farklı kategori altında yeni zamların açıklanacağı bilinirken 2022 yılının faizleri ile kredi ürünlerinden yararlanmak isteyen tüketiciler, bankaları yakın takip altına aldı. Bu noktada devreye ING Bank, yeni bir kredi kampanyası geliştirdiğini ve Turuncu Ekstra müşterilerinin söz konusu kampanyadan çok daha düşük faizler karşılığında yararlanabileceklerini ifade etti. Banka hem mevcut kampanyasını hem de Turuncu Ekstra müşterilerine sunduğu ek avantajları kamuoyu ile paylaştı.

ING BANK’TAN AVANTAJLI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI!

ing-banktan-senenin-son-kredi-firsati-20-bin-tlye-kadar-yuzde-134-faiz-ile-destek-verilecek

Sektörün en önemli isimlerinden birisi olarak faaliyetlerine devam eden ING Bank, 2022 yılının son kredi kampanyasını duyurdu. Kredi ürünü kapsamında 80 bin TL’ye kadar nakit desteği sağlanacağını ifade eden özel banka, ilgili üründen yararlanacak olan Turuncu Ekstra kullanıcılarının aylık bin 250 TL’lik harcama sözü vermeleri durumunda 20 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarına yüzde 1,34 oranında faiz uygulanacağı bilgisini verdi. Banka ilgili avantaja ilişkin örnek hesaplama tablosunu şu şekilde oluşturdu:

Bankaların taşıt kredisi faiz oranı düştü! İşte yeni fırsat Bankaların taşıt kredisi faiz oranı düştü! İşte yeni fırsat
  • Kredi tutarı: 10.000 TL
  • Faiz oranı: %1,34
  • Vade sayısı: 6 ay
  • Taksit tutarı: 1.765,73 TL

ING BANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ÖRNEK HESAPLAMA TABLOSU

ING Bank Turuncu Ekstra müşterisi olmayan tüketiciler için de örnek bir hesaplama tablosu yayınladı. Banka ilgili verileri şu şekilde paylaştı:

  • Kredi tutarı: 20.000 TL
  • Faiz oranı: %2,29
  • Vade sayısı: 36 ay
  • Taksit tutarı: 897 TL