Emeklilere özel sunulan avantajlı kampanyalara bir yenisi daha eklendi. ING bank 7.500 TL'ye kadar koşulsuz nakit promosyon ödemesi yapıyor. Alınan ilk emekli maaşının ardından hesaba otomatik olarak tanımlanıyor.

Emeklilere özel sunulan promosyon teklifinden yararlanmak isteyenler emekli maaş hesabını bankaya taşıdıkları andan itibaren ilk 3 ay Turuncu Ekstra Programı kapsamında sunulan tüm avantajlardan ek bir koşul talep edilmeden yararlanmaya başlayabiliyor.

Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar

EMEKLİYE ÖZEL DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI NEDİR?

ING bank'ın emeklilere özel sunduğu promosyon teklifine ek olarak kredi kullanımında düşük faiz kampanyasından faydalanma fırsatı da sunuluyor. İhtiyaç kredisi başvuruları için kredi tahsis ücreti talep edilmiyor. Sadece emekli maaşını bankaya taşımak yeterli oluyor. %1,44 oranından başlayan faiz oranları uygun aylık taksit tutarı ile bir araya gelerek emekli müşterilere kaçırılmayacak bir fırsat alanı oluşturuyor.

ING BANK EMEKLİ MAAŞI NASIL TAŞINIR?

ing-subesiz-emekli-promosyon-basvurusunda-son-firsat-emekliye-7-bin-500-tl-promosyon-icin-s

Emekli maaşını şubeye gitmeden mobil uygulama üzerinden bankaya taşımak mümkün oluyor. E-devlet platformu kullanılarak banka değişikliği işlemi saniyeler içerisinde tamamlanıyor. Farklı bir yöntem olarak ING şubelerine nüfus cüzdanı ile giderek taşıma işlemi de talep edilebiliyor.

ING BANK 7.500 TL PROMOSYONDAN NASIL YARARLANILIR?

ING'nin sunduğu ayrıcalıklı kampanyadan yararlanabilmek için 3 yıl boyunca aynı bankada kalma sözü verilmesi gerekiyor. Bunun için dijital taahhüt imzalanarak sözleşme oluşturuluyor. ING bank'ın emeklilere özel sunduğu tüm kampanyalardan ancak Kasım ayı sonuna kadar maaş hesabını taşıyan müşteriler faydalanabilecek.

ING BANK 7.500 TL PROMOSYON HESABA NE ZAMAN YATIRILIYOR?

Emekli müşteriye özel sunulan 7.500 TL nakit promosyon ödemesi alınacak ilk maaşın ardından hesaba otomatik olarak tanımlanıyor. Aylık maaş tutarına göre bu rakam değişebiliyor. Aynı anda birden fazla ek promosyondan yararlanılamıyor. ING bank sunmuş olduğu kampanya üzerinde değişiklik yapma ya da kampanyayı durdurma hakkını kendinde saklı tutuyor.

ING BANK PROMOSYON ÖDEME TABLOSU

ING bank aylık maaş tutarına göre farklı promosyon tutarını hesaba tanımlanıyor. Aşağıdaki tablo üzerindeki rakamlar incelenerek alınan emekli aylığına göre yatırılacak promosyon tutarı öğrenilebilir.

  • 3.500 TL'ye kadar emekli aylığı alanlara 4.500 TL
  • 3.500 TL - 7.500 TL arası emekli aylığı alanlara 5.250 TL
  • 7.500 TL - 10.000 TL arası emekli aylığı alanlara 6.750 TL
  • 10.000 TL ve üzeri emekli aylığı alanlara 7.500 TL