Vakıfbank, 3+1 dubleks dair için 373 bin TL istiyor! Vakıfbank, 3+1 dubleks dair için 373 bin TL istiyor!

Türkiye’de son dönemde fahiş şekilde artan ev fiyatlarının ardından bankalar da harekete geçti. Uygun faiz oranları ve geri ödeme seçenekleriyle vatandaşların ev sahibi olmaları sağlanacak. ING Bank tarafından duyurulan konut kredisi kampanyası kapsamında vatandaşların alternatif kredi geri ödeme planlarından da yararlanması sağlanıyor. 

Avantajlı faiz oranları, uygun geri ödeme seçenekleri ve 120 aya varan vade fırsatları ile ING Bank konut kredisi kullanarak ev sahibi olmak isteyenlerin kolayca kredi seçeneklerinden yararlanması hedefleniyor. 

ING BANK KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI 

ingden-ev-sahibi-olmak-isteyenlere-avantajli-kredi-teklifi-2365-tl-aylik-taksit-tutari-hesa

ING Bank avantajlı konut kredisi kampanyası ile ev sahibi olmak isteyenlere cazip teklifler sunmaya devam ediyor. Vatandaşlara en uygun konut kredisini ödeme seçeneğine göre mortgage uzmanlarına danışarak kullanma fırsatları da sağlanacak. Kredi kapsamında sunulan avantajlı faiz oranlarından da yararlanma imkanı sunuluyor. 

ING Bank Konut Kredisi kapsamında örnek ödeme tablosunda belirlenen yüzde 2,19 faiz oranları ile vatandaşların kredi hesaplamaları yapılıyor. Buna göre 100.000 TL konut kredisi için yapılan örnek hesaplamada aylık sadece 2.365 TL taksit ödeyerek vatandaşların ev sahibi olmaları sağlanacak. 

3 FARKLI GERİ ÖDEME PLANI SUNULUYOR!

ING Bank Konut Kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşlara ayrıca gelir durumlarına göre 3 farklı geri ödeme seçeneği sunulacak. Gelirleri sabit, ödemeleri ve faiz oranları da sabit olsun isteyenler için eşit taksitli ödeme planı sunulacak. 

Gelir durumuna göre kendi ödeme planını kendi belirlemek isteyenler ise ara ödemeli kredi seçeneklerinden yararlanabilecek. Ayrıca taksiti giderek azalsın ya da artsın isteyenler, ara dönemlerde ödeme yapmak için ara ödemeli kredi seçeneklerinden de yararlanabilecek. 

120 AY VADE SEÇENEKLERİ UYGULANIYOR!

ING Bank konut kredisi başvurusunda bulunacak kişiler için avantajlı faiz oraları ve 3 farklı geri ödeme planının yanı sıra 120 ay vade seçenekleri de sunulacak. En yakın ING Bank şubelerinden kredi başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.