2019 yılının son günlerine doğru Çin’in Wuhan kentinden ortaya çıkan ve yayılım hızının yüksek olması sebebi ile kısa süre içerisinde tüm dünya ülkelerinde ciddi vakalara sebep olan koronavirüs, gündelik hayatın düzenini de kökünden değiştirdi. Salgın başlangıcında virüsün henüz tam olarak tanınmıyor oluşu sebebi ile ülkelerin kapanmaya gitmesi ve ülke içlerinde de sokağa çıkma yasaklarının uygulanması, her kesimden vatandaşın alışveriş tercihlerini e- ticaret platformlarına taşıdı.

Pandemi ile birlikte yaygınlaşan e- ticaret alışverişleri, bugün virüsün etkisi kontrol altına alınmış olmasına rağmen resmen bir alışkanlığa dönüştü. Hem zamandan tasarruf ettiren hem de online özel kampanyalar düzenleyen e- ticaret platformları, en çok tercih edilen alışveriş yöntemlerinden birisi haline geldi. 

Vatandaşların alışveriş tercihlerinin değişmesine ayak uyduran bankalardan birisi olan Vakıfbank, bu durumu hem kendisinin hem de müşterisinin lehine çevirmek amacı ile yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Söz konusu kampanyası kapsamında taksit avantajı sunarak vatandaşların bütçelerini ferahlatmayı hedefleyen kamu bankası, yeni kampanyasının ayrıntılarını paylaştı. 

VAKIFBANK’TAN ONLINE ALIŞVERİŞLERE ÖZEL TAKSİT KAMPANYASI!

internetten-alisveris-yapan-tuketicilerin-dikkatine-kamu-bankasi-6-aya-kadar-faizsiz-taksit (2)

Her sene olduğu gibi bu sene de birçok kategori altında kampanyalar düzenleyen Vakıfbank, zorlu ekonomik şartların geliştiği yeni dönemde hem hizmet kapsamını genişletmeye hem de avantajlı kampanyalar geliştirmeye devam ediyor. Bu kapsamda yalnızca online harcamalara yönelik yeni bir kampanya daha geliştirmiş olduğunu bildiren kamu bankası, 15 Aralık tarihine kadar geçerliliği bulunan yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı. 

O bankadan 20.000 TL destek almak için tek bir uygulama indirmeniz gerekiyor! O bankadan 20.000 TL destek almak için tek bir uygulama indirmeniz gerekiyor!

Vakıfbank tarafından düzenlenmiş olan yeni kampanyaya göre ilgili tarihe kadar yapılacak olan 100 TL- 30.000 TL aralığında harcamalara sıfır faiz avantajı ile 6 aya kadar taksitlendirme imkanı sunulacağı bilgisi kaydedildi. 

VAKIFBANK’IN FAİZSİZ TAKSİT KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Vakıfbank’ın 6 ay azami taksitli sıfır faizli yeni kampanyasından yararlanabilmek için söz konusu online harcamanın yapılmasının ardından bankanın mobil uygulaması, internet bankacılığı kanalı veya Müşteri İletişim Merkezi ile iletişime geçilmesi ve taksit talebinin bizzat iletilmesi gerekmektedir.